A101'lerde elektrikli scooter, tablet ve Led TV fırsatı! A101 aktüel ürünlerinde bu hafta büyük indirim var...

Elektrikli Scooter alacaklar ve tablet için bekleyenler için A01 marketlerinde yeni hafta kampanyası geliyor. Bomba ürünlerle A101 indiriminde bu hafta neler var neler?

A101'lerde elektrikli scooter, tablet ve Led TV fırsatı! A101 aktüel ürünlerinde bu hafta büyük indirim var...
Editör: Hakan A.
25 Ekim 2020 - 00:25
A101'lerde indirimleri takip edenlerin merakla bekledikleri elektronik ürünler dışında çok bomba fırsatlar bu hafta raflarda yerini alacak. Merakla beklenen tablet, elektrikli scooter ve çok daha fazlasını satın almak isteyenler için aktüel ürünler kataloğu güncellendi. İndirimli ürünlerden satın alacaklar haberimizin içinde yer alan insert listesini incelemeden karar vermeyin. İhtiyacınız olanlar bu listelerde olabilir!

Türkiye genelinde neredeyse her mahalle arasında görmeye alıştığımız dev market zinciri A101'de her hafta ihtiyaç duyulan ürünler için indirim fırsatlarını içeren aktüel liste yeni hafta içi yeniden güncellendi. BU hafta elektronik cihaz bekleyenleri sevindirecek önemli özel ürünler yer alan aktüel listede tablet, scooter, TV, cep telefonu gibi öne çıkan bazı ürünler milyonlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Almak için acele etmenize gerek yok haftanın indirimli ürünleri için geri sayım başladı...

Gelecek yeni haftada A101 market raflarında yerini alacak aktüel ürünler kataloğunda en fazşa dikkat çeken ürünler arasında yer alan tablet, scooter ve TV için geri sayım sürerken, fiyatları ve markaları da merak ediliyor. Kataloğun güncellenmesiyle birlikte hangi tarihte A101 raflarında satışa çıkacağı merakla beklenen ürünlerin satış tarihi ve listede yer alan diğer ürünlerin tamamını aşağıda eklediğimiz afişlerden inceleyebilirsiniz.

Özellikle evladı olanlar ve şu sıralar uzaktan eğitim için gerekli olan tablet, PC bilgisayar gibi cihazları almakta zorlananlar için alternatif olabilecek ürünler var listede. Her şubeye kaç adet gider bilemiyoruz ama bu ürünleri kaçıran, yenisini farklı yerden daha pahalı fiyata almak zorunda kalabilir.


29 Ekim tarihli indirimli ürünler listesinde neler var?

A101 aktüel ürünler listesi 29 Ekim 2020 Perşembe günü için güncellendi. Güncellenen ürünler arasında önemli fırsatlar bu hafta müşterilere sunulmuş olacak. Vatandaş tüm özelliklerini internet üzerinden araştırabileceği Samsung Galaxy marka bir tablet, Toshiba ve Samsung marka Led TV'ler, realme cep telefonu ve elektrikli scooter bizlerin ilgisini çekti.

a101 29 ekim tarihli elektronik ürünler aktüel ürünler listesi

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum