Aamir Khan il il dolaşıyor! Şimdi nerede?

Dünyaca ünlü yönetmen Aamir Khan, Türkiye'de il il dolaşıyor. Son filminde kullanacağı yerler için mi, keyiften mi dolaşıyor? Peki şimdi nerede? Aamir Khan, Niğde, Adana derken şimdi de İstanbul'da...

Aamir Khan il il dolaşıyor! Şimdi nerede?
Editör: Hakan A.
14 Ağustos 2020 - 12:57 - Güncelleme: 14 Ağustos 2020 - 13:03
 Günlerdir Türkiye'de pek çok ilde dolaşan Yönetmen Aamir Khan, çekilecek olan filmi için yer arayışını tamamladı mı? İlk olarak Niğde ilinde ortaya çıkan Hintli yönetmen burada film seti için incelemelerde bulunmuştu. Dünyaca ünlü yönetmen Aamir Khan, yeni filmi için incelemelerinde son durak neresi oldu?

Emlak Pencerem / Emlak Magazin - 14 Ağustos 2020 - İstanbul


Türkiyeye gelişinden bugüne gündemden düşmeyen Hindistan asıllı ünlü yönetmen Aamir Khan, filmini tamamlayacağı yerleri seçmeye devam ediyor. Son filmi için yer arayışında olan Khan, günlerdir il il dolaşmaya devam ediyor. Şimdi ise İstanbul'a gelen Khan yoğun ilgi ile karşılaştı.

Niğde ilinden başladığı arayışı sonrasında, Demirkazık Dağı ve çevresinde incelemelerde bulundu. Niğde'den sonra yeni rota Adana ili oldu. Edinilen bilgiye göre Adana ilinde kebap yediği ifade edilmişti. Hayranlarını kırmadan sık sık fotoğraf çektiren mütevazi yönetmen Khan şimdi ise İstanbul'da.

İstanbul'da görüşmelerde bulunacağı ifade edilen Khan, ekibiyle birlikte kendilerini bekleyen araçlara bindikten sonra otele gitmek için polis korumasında havalimanından ayrıldığı kaydeidldi. Ekip kendilerini bekleyen araçlara bindikten sonra otele gitmek için polis korumasında havalimanından ayrıldığı gelen bilgiler arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum