Aamir Khan, son filmi için Niğde'de yer bakıyor

Dünya'nın önemli yönetmenleri arasında yer alan Aamir Khan, şu sıralar Niğde ilinde yeni filmi için yer bakmaya devam ediyor. Büyük ilgi gören ünlü yönetmen Niğde'de son filmini tamamlayacak.

Aamir Khan, son filmi için Niğde'de yer bakıyor
Editör: Hakan A.
10 Ağustos 2020 - 15:28 - Güncelleme: 10 Ağustos 2020 - 15:35
Türkiye'de sevgi seliyle karşılaşan Dünyaca ünlü yönetmen Aamir Khan, Niğde ilinde yer bakmaya devam ediyor. Son filmi için Niğde'yi seçen ünlü yönetmen ilgiden oldukça memnun.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 10 Ağustos 2020 - İstanbul


Niğde doğal güzelliği ile film setlerinin arka planı olmaya devam ediyor. Son olarak Hint asıllı ünlü yönetmen  Aamir Khan yarıda bıraktığı filmini Niğde ilinde tamamlayacak.

Ünlü Yönetmenin son filmi olacak 1994 ABD yapımı Forrest Gump filminin uyarlaması olarak çekimleri planlanan ve adı 'Laal Singh Chaddha' olacağı ifade edildi. Filmi aslında Hindistan'daçerkildiği ancak koronavirüs salgını nedeniyle yarıda bırakan ünlü aktör Aamir Khan, kalan çekimlerini tamamlamak için Niğde'de yer baktığı gelen bilgiler arasında. Filmin bir bölümünün çekileceği Demirkazıklı bölgesi daha önceden başka filmelerede konu olmuştu.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek konuyla alakalı yaptığı açıklamasında, 'Bu filmin çekimi sırasında gerekli desteği göstereceğiz, her türlü yardımı yapacağız. Niğde ve Aladağlar, Demirkazık bölgesi film çekimi açısından da marka haline gelecek.  Şu anda ekip nerelerde çekim yapacaklarını tespit ediyor. Demirkazık bölgesini tespit etmiş durumdalar. Ekim ayı içinde yaklaşık 300 kişilik bir ekip, 45 gün boyunca çekim gerçekleştirecek. Özellikle bir savaş sahnesinin bölgemizde çekilmesi planlanıyor.' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum