Acele kamulaştırma kararları bugünkü Resmi Gazete’de

Acele kamulaştırma kararları bugünkü Resmi Gazete'de

Yapımı planlanan ve devam eden projeler arasında 2 farklı proje için Remsi Gazete'nin bugünkü sayısında acele kamulaştırma kararı alındı.

19 Temmuz 2017 - 08:35

Türkiye'de süren veya planlanan projeler için kamulaştırma çalışmaları devam ediyor. Resmi gazete'de bugün 2 farklı proje için kamulaştırma yapılacağı duyuruldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Temmuz 2017 - İstanbul

Ülke genelinde süren projeler kapsamında Bakanlar Kurulu kararıyla acele kamulaştırma işlemleri i,çin Resmi Gazete'de karar yayımlandı.

Bu çerçevede, Honaz Ovası Sulaması İşi ve Bartın-Amasra-Cide Devlet Yolu, Zonguldak-Ereğli Devlet Yolu ve Çakraz-Kurucaşile Yolunun Bazı Kesimlerindeki Yol Yapım Çalışmaları için kamulaştırma kararı bugünkü resmi gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girmiş oldu.

BAKANLAR KURULU KARARIYLA ACELE KAMULAŞTIRMA YAPILACAK YERLER

- 2017/10400  Honaz Ovası Sulaması İşinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar

- 2017/10410  Bartın-Amasra-Cide Devlet Yolu, Zonguldak-Ereğli Devlet Yolu ve Çakraz-Kurucaşile Yolunun Bazı Kesimlerindeki Yol Yapım Çalışmaları Kapsamında Bazı Taşınmazların Karayolları Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..