"Açık Çarşı" da dükkanlar açık artırma ile satışta

TORKAM tarafından hayata geçirilen TORKAM E5 projesinde "Açık Çarşı" konseptiyle yapılan ticari ünitelerde satışlar başladı. Proje TOKİ hasılat paylaşımı ile inşa ediliyor. Altından metro geçen proje konumuyla dikkat çekiyor.

Editor: Hatice Kolçak
03 Nisan 2019 - 21:58 - Güncelleme: 05 Nisan 2019 - 09:14

TORKAM E5 projesinin "Açık Çarşı" konseptiyle yapılan ticari üniteleri satışa çıktı. Açık Çarşıdan dükkan sahibi olmak isteyenler için başvurular 19 Nisan akşamına kadar devam edecek. Dükkanlar açık artırma usulü ile 21 Nisan'da sahiplerini bulacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 3 Nisan 2019 - İstanbul

TORKAM E5 projesi TOKİ hasılat paylaşımı ile hayata geçiyor. Konumuyla dikkat çeken proje, İstanbul Avrupa Yakası E5 üzerinde, Sefaköy metro durağına da ev sahipliği yapıyor. Rezidanslar, ofisler, restoranlar, kafe ve mağazalardan oluşan yaşam alanları ve metro, metrobüs, E5 gibi ulaşım olanaklarıyla, İstanbul’un önemli projeleri arasında yer alıyor.

AÇIK ÇARŞI; Bakırköy, Bahçelievler, Sefaköy, Florya aksında yer almakta.Bu aksı kullanan Bakırköy, Bahçelievler, Küçükçekmece, Florya, Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece gibi semt ve ilçe sakinlerinin uğrak yeri olacağı düşünülmektedir. Açık Çarşı birleştirilebilir muhtelif büyüklükler ile Kuyumcular Caddesi ayrıcalığı olan yeni nesil alışveriş çarşısıdır. Açık çarşının kendine ait Metro, Metrobüs, Minibüs, Otobüs, Taksi gibi kara ulaşım araçlarının duraklarına sahip olması ile dört cephesi açık ve de E5 karayoluna sıfır konumundan dolayı giriş, çıkışının olması sebebi ile proje eşsiz olarak nitelendirmektedir. Tüm bu özelliklerinden dolayı Açık Çarşının halihazırda 3 milyon kişinin önünden, 700 bin kişinin içinden geçeceği öngörülmektedir.

Açık Çarşı'da dükkanlar 5 Yıl 0 Faiz ile satışa sunuldu. Başvurular 19 Nisan 2019 tarihine kadar acikcarsi.org web adresinden yapılabilecek. Dükkanlar açık artırma ile 21 Nisan tarihinde sahiplerini bulacak.

acikcarsi.org

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum