Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı ne iş yapacak?

Son paylaşımı olay olan halen yapacağı iş ile alakalı çalışmalarını sürdüren ünlü isim Şeyma Subaşı, instagram paylaşımında 'Ay ay ben iş kadını oldum da toplantıdan toplantıya mı koşar oldum' dedi.

Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı ne iş yapacak?
Editor: Hakan A.
26 Haziran 2018 - 13:10
Reklam

Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı'nı şu sıralarda iş kadınlığı heyecanı sarmış durumda. Şeyma Subaşı, yeni işyerinin açılışı için gün sayarken hazırlıkların hızla devam ettiğini duyurdu.

İstanbul Bebek'te açılacak olan yeni Cafe'nin konsepti ve diğer önemli detayları ile bizzat koşturan ünlü isim Şeyma Subaşı Ilıcalı'nın bir hayli heyecanlı olduğu belirtiliyor. Sağlıklı yiyeceklerin hazırlanıp satılacağı yeni Cafe açılışı için geri sayım sürüyor.

Acun Ilıcalı'nın büyük destek olduğu yeni Cafe'nin mekanının kiralaması tamamlanırken, tadilat işlerinin ise hızla sürdüğü gelen son dakika haberleri arasıdna. Diğer taraftan güzel isim Subaşı ise, yeni iş yerinin hızla güzel bir görünüme kavuşması için çalıştığını son paylaşımlarıyla takipçileriyle paylaşıyor. 

Ünlü isim Şeyma Subaşı, özellikle yeni iş yerinde hazırlık aşamasında önemli anları sosyal medya hesaplarında takipçileri ile paylaşırken, diğer taraftan günlük gelişmeler hakkında da bilgiler veriyor. Bir toplantıya gitmek için koşturduğu esnada çektiği bir selfie'sini instagram hikaye bölümünde milyonlarca takipçisiyle paylaşan Subaşı fotoğrafın üzerine şunları yazdı: “Ay ay ben iş kadını oldum da toplantıdan toplantıya mı koşar oldum”

Pek çok takipçi ise yeni mekanın açılışını dört gözle beklediklerini yazarak, şimdiden ciddi bir müşteri kitlesi oluşturmaya başladığı ve başarılı olacağı kounşuluyor.

acun ılıcalı şeyma subaşı bebek cafe

YORUMLAR

  • 0 Yorum