Acun Survivor'da 4 yarışmacı ev hediye edecek

TV tarihinin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan ve kendi patronu olduğu kanalda yayımlanan Survivor isimli programda ünlü yapımcı Acun yarışmacılara ev hediye etmeye hazırlanıyor.

Acun Survivor'da 4 yarışmacı ev hediye edecek
Editor: Hakan A.
22 Haziran 2018 - 10:14

Ünlü programcı Acun Ilıcalı, Survivor yarışması kapsamında kesenin ağzını açtı. Yarışmacılara ev hediye edecek. İşte ayrıntılar. 

Survivor'da görülmemiş ödül! Acun Ilıcalı'dan yarışmacılara ev ödülü... Oyunu kazan evi kap... Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor yeni bölümünde hangi konut projesinden ev ödülü vereceği ise açıklanmadı.

Survivor'da Acun Ilıcalı, yarışma tarihinin en büyük ödülünü açıkladı. Survivor'da aileleriyle birlikte oynayacakları oyunu kazanan 4 yarışmacı ev kazanacak. Survivor'da daha önce ne görülen ne de duyulan tarihi ev ödülünü kimler kazanacak?

Survivor 2018'in büyük finali 29 Haziran Cuma akşamı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden canlı yayınla ekrana gelecek. Acun Ilıcalı ise finale günler kala, bugüne kadar hiç verilmemiş bir ödülü açıkladı. Programın jeneriklerinde ise yarışmacıların büyük heyecan yaşadıkları görülürken,  büyük ev ödülünü duyan yarışmacılar adeta sevinçten çılgına döndü.

Acun Ilıcalı, şimdiye kadar yıllardır devam eden Survivor yarışmasında ilk kez ev sahi,bi yapacak ödül verecek.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum