Adana Sarıçam TOKİ konutlarında kura...
Reklam

Adana Sarıçam TOKİ konutlarında kura heyecanı

TOKİ Adana konutlarında bu sabah kura çekilişi gerçekleştirildi. Adana Sarıçam TOKİ'de inşası devam eden 110 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Adana TOKİ kura sonuçları açıklandı.

Adana Sarıçam TOKİ konutlarında kura heyecanı
Editor: Hakan A.
05 Ekim 2018 - 12:26
Reklam

TOKİ Adana Sarıçam'da inşaa edilen konutlar için idare kura çekilişini gerçekleştirdi. Adana Sarıçam TOKİ konut kura çekilişinde toplam 116 vatandaş daha ev sahibi olmaya hak kazandı. Kura sonuçları haberimizde.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 5 Ekim 2018 - İstanbul


Toplu Konut idaresi yurt genelinde hayata geçirdiği konut projelerinde alt ve orta gelir grubu vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ederken, diğer tartaftan yapımı devam eden konutlarda ise kura çekilişlerini sürüdürüyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) satışa sunduğu, başvuruları tamamlanan konut projelerinde kura çekilişlerini yapmaya devam ediyor. Bu çerçevede Adana ilinde Sarıçam'da inşaa edilen projede başvuruları tamamlanan projede kura çekimi bugün yapıldı.

Adana Sarıçam Buruk Mah. konut projesinde yer alan konutların kura çekilişi; Adana Sarıçam Belediyesi Nikah Salon’unda 05 EKİM 2018 tarihinde saat 10:00’da başlamak üzere Noter huzurunda gerçekleştirildi. Adana Sarıçam TOKİ evlerinde inşası devam eden 110 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlenmiş oldu. Kura çekilişine başvuru sahibi vatandaşlar katılırken, çekiliş noter ve idare yetkililerinin huzurunda gerçekleştirildi. Ev sahibi olan vatandaşların büyük heyecan yaşadıkları kura çekilişi tamamlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum