Adese, Konya’da iki şubesini kapatıyor

Adese, Konya'da iki şubesini kapatıyor

Adese, Konya ilinde faaliyette olan verimlilikleri az olan iki şubesi için kapatma kararı verdi.

Adese, Konya'da iki şubesini kapatıyor
Editor: Hakan A.
14 Eylül 2018 - 18:41
Reklam

Ünlü perakende zincir marketlerinden biri olan Adese iki şubesini kapatma kararı aldı. Şirket Konya ilinde faaliyet gösteren iki şubesini kapattığını duyurdu.

Emlak Pencerem / AVM Haberleri - 14 Eylül 2018 - İstanbul

İttifak Holding bünyesinde bulunan ve perakende mağazacılık alanında hizmet veren Adese Alışveriş Merkezleri Ticaret A.Ş. Konya ilinde bulunan iki şubesi için kapatma kararı aldı.

Şirketin KAP açıklamasında, "Toplanan yönetim kurulumuz, Nakiboğlu Mah. Cihangir Cad.N10/A Karatay / KONYA adresinde bulunan ‘İSTANBUL' şubemizi ve  Hocacihan Saray Mah .Deresuyu Sok.N11/A Selçuklu/KONYA adresinde bulunan ‘DERESUYU' şubemizi  firmamızın yapmış olduğu verimlilik çalışması kapsamında 17.09.2018 tarihi itibari ile kapatılmasına  karar vermiştir." denildi.

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Adese, Türkiye’nin en önemli perakende markalarından biri olarak hizmet veriyor. 1991'de faaliyetlerine başlayan ve ulusal bir değer haline gelen Adese, perakende sektöründeki başarısını ve kurumsal hedeflerini daha da ileriye taşımak amacıyla 2011 yılında Borsa İstanbul’a girmiştir. Adese  Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Konya ve Mersin olmak üzere 7 şehirdeki 134 marketi ve 2400’e yakın çalışanıyla yılda 35 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Adese, perakende sektöründe Anadolu’dan doğan bir değer olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum