Adıyaman Besni'de arazi toplulaştırması

Adıyaman iline bağlı Besni ilçesinde bazı köylerde arazi toplulaştırması yapılacak. İşte o köylerin tam listesi ve Resmi Gazete kararı.

Adıyaman Besni'de arazi toplulaştırması
Editör: Hakan A.
15 Ocak 2019 - 06:36

2019 yılı arazi toplulaştırma çalışmaları kapsamında Adıyaman'da toplam 6 köyde DSİ tarafından arazi toplulaştırması kararı haberimizde. Ülke genelinde arazi toplulaştırmaları kapsamında bu kez Adıyaman'da bazı yerlerde arazi toplulaştırması gerçekleştirilecek. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 15 Ocak 2019 - İstanbul


Adıyaman İli, Besni İlçesinde Bulunan Bazı Yerlerde Arazi Toplulaştırması ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Yapılması Hakkında Karara ilişkin ayrıntılar belli oldu. (Karar Sayısı: 608)

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) tarafından Adıyaman Besni'de bulunan bazı yerler için arazi toplulşaştırması yapılması kararı verildi. Besni'ye bağlı Akdurak Köyü başta olmak üzere, İnce (Araplar) köyü, Köseceli Köyü, Tetirli Köyü, Yelbastı Köyü, Yukarısöğütlü Köylerinde bulunan arazilerin arazi toplulaştırması yapılması yönünde karar yayımlandı.15 Ocak tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan ilanı ayrıntılarını görmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum