Reklamı Geç
Adıyaman’da korkutan deprem! Son depremler - Samsat 4.1...

Adıyaman'da korkutan deprem! Son depremler - Samsat 4.1 büyüklüğünde deprem yaşandı

Günün son dakika deprem haberi Adıyaman Samsat'dan geldi. Son günlerde yüzlerce deprem meydana gelen Samsat gece saat 01:23'de 4.1 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı. İşte son depremler ve Samsat depremi ayrıntıları.

11 Mart 2017 - 09:09

Adıyaman Samsat depremlerle sarsılmaya devam ediyor. Son deprem haberi gelen Samsat'ta vatandaş kısa süreli panik yaşadı. Adıyaman'da meydana gelen son depremler alakalı habern ayrıntıları...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mart 2017 - İstanbul

Günün son dakika deprem haberi yine Adıyaman'dan geldi. Gece saat 01:23 sıralarında Samsat ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde bir deprem yaşandığı kaydedildi. Samsat depremi ve diğer son depremler emlakpencerem.com da. 

Konuya ilişkin Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi tarafından yapılan açıklamada, gece yarısı saat 01:23 sıralarında merkez üssü Adıyaman Samsat olan 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi.

Samsat ilçesinde yaşanan depremin yerin yaklaşık 13 kilometre derinlerde meydana geldii, çok sayıda vatandaşın ise deprem esnasında kısa süreli panik içerisinde evlerinden dışarı çıktığı gelen bilgiler arasında.

Yaşanan son depremlere göre Adıyaman sabaha kadar pek çok depremle sarsılmaya devam ettiği bildirildi.

Adıyaman'da yaşanan son depremler ise, 3.1 olarak en büyüğü kaydedilirken, Şanlıurfa merkezli 3.2 şi,ddetinde bir başka depremin daha yaşandığı kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..