Afyon Bayat TOKİ konut kura çekilişi yapıldı

TOKİ Afyon Bayat projesi kapsamında inşaatı devam eden 236 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Afyon Bayat TOKİ kura çekilişi sonuçları açıklandı.

Afyon Bayat TOKİ konut kura çekilişi yapıldı
Editor: Hakan A.
13 Kasım 2018 - 12:33
Reklam

Toplu Konut İdaresi, Türkiye'de konut üretimine devam ederken, başvuruların tamamlandığı projelerde hak sahipleri düzenlenen kura çekilişiyle belirlenmesi sürüyor. Bu kapsamda TOKİ tarafından Afyon bayat konut projesinde bugün kura çekilişi heyecanı yaşandı. Afyon Bayat TOKİ konut kura çekilişi tamamlandı.

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 13 Kasım 2018 - İstanbul


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye genelinde hayata geçirilen ve kira öder gibi ev sahibi yaptığı projelerin inşaatları hızla devam ediyor. İdare 2018 yılında 70 bin konut hedefini yakalamak için üretimi sürdürüyor. Diğer taraftan satış başvuruları tamamlanan konut projelerinde de hak sahipleri için kura çekilişleri yapılıyor. 

Afyon Bayat TOKİ konutlarında inşası devam eden evlerin 236'sı için hak sahipleri, bugün gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. İdare yetkilileri ve Noter huzurunda bu sabah gerçekleştirilen kura çekilişi tamamlanırken, 236 hak sahibi kura çekilişinde belirlenmiş oldu.

TOKİ Afyon Bayat konut kura çekilişi sonuçlarını idare açıklayacak ve idarenin resmi web sitesinde yayımlanacak. İdarenin kura sonuçlarını açıklaması sonrasında haberimizin altında sonuçlar yayımlanacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum