Afyon Merkez TOKİ emekli evleri kura sonuçları tam liste

TOKİ Afyon Merkez projesi kapsamında toplam ön talep yöntemiyle satışlarına başvurulara göre aldığı 300 adet konut için kura çekilişi yapıldı. Afyon Merkez TOKİ emekli evleri hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Kura sonuçları tam listesi.

Afyon Merkez TOKİ emekli evleri kura sonuçları tam liste
Editör: Hakan A.
27 Ocak 2016 - 11:52 - Güncelleme: 28 Ocak 2016 - 09:04

TOKİ Afyon Merkez projesi kapsamında toplam ön talep yöntemiyle satışlarına başvurulara göre aldığı 300 adet konut için kura çekilişi yapıldı. Afyon Merkez TOKİ emekli evleri hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi.

EmlakPencerem.com muhabiriin edindiği bilgiye göre; Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı (TOKİ) 215'de başlattığı ve emekli vatandaşların ev sahibi olmalarını kolaylaştıran, kira öder gibi konut sahibi yapan ikinci bahar kampanyası kapsamında Afyon Merkez TOKİ emekli evleri için kuralar çekildi. 

 - TOKİ Kütahya İnköy Emeklilere Özel 300 konut kura çekiliş sonuçları kesinleşmiş listesi (28 Ocak Perşembe Kura çekilişi saat 10:00'da)

- Kura sonuçları açıklanmıştır lütfen buraya bakınız! (Güncelleme saat 16:17) 

- Afyon Merkez TOKİ emekli evlerine rekor başvuru!

TOKİ tarafından emekli evleri olarak bilinen ve Afyonkarahisar merkez konut projesi kapsamında 300 dairenin yer aldığı konut projesinde kura çekilişleri yapıldı. Afyon Merkerz TOKİ evleri için ön talep başvuruları sürecinde toplamda 4588 emekli vatandaş başvuruda bulundu. Başvuru sürecinin sona ermesi sonrasında ise hak sahiplerinin belirlenmesi amacıyla kura çekilişi 27 Ocak Çarşamba günü sabah saat 10:00'da yapıldı. Başvuru yapan emekli vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle salon adeta doldu taştı.

- Kura çekilişi yapıldı

Afyon Merkez  Zafer Mahallesi Emekli Grubu Konut Projesi Konutları Kura Çekilişi 27 Ocak 2016 Çarşamba günü, saat: 10.00’ da başlayan kura çekilişine yoğun ilgi vardı. Kura çekilişi için önceden talep veren TOKİ başvuru şartlarını yerine getiren 4588  kişi başvuruda bulunmuştu. Kura çekilişi ise Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Atatürk Kongre Merkezi’ nde noter huzurunda ve kalabalık vatandaşların önünde yapıldı.

- TOKİ Kura sonuçları listesi! Türkiye Geneli Satışlar TOKİ Afyon Merkez Emeklilere Özel konut kura sonuçları listesi
Not: Afyon Merkez TOKİ emekli evleri kura çekilişi sonuçları tam listesi TOKİ tarafından yayınlanmasından hemen sonra EmlakPencerem.com 'da bu haber içerisinde verilen linkten .PDF formatında indirebileceksiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum