Ağaoğlu Çekmeköy Park reklam filmi yayında

Ağaoğlu Çekmeköy Park reklam filmi yayında

Ağaoğlu'nun Çekmeköy'de inşa edeceği yeni konut projesi Çekmeköy Park tanırım filmi, reklam filmi yayında. Yüzde 25 lansman indirimi sloganı Çekmeköy Park kout fiyatları ve diğer ayrıntıları için tıklayın.

10 Ekim 2017 - 08:16 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:08

Gayrimenkul sektöründe önemli projelere imza atan Ağaoğlu Grubu geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği Çekmeköy Park konut projesi tanıtım filmiyle satışlarını hızlandırmaya başladı. BU sabah itibarıyla dönmeye başlayan yeni reklam filmiyle Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde lansmana özel yüzde 25 indirim vurgusu yapılıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Ekim 2017 - İstanbul

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni konut projesi 20 yıllık sahibi olduğu arazi üzerinde yükselmeye başladı. Aağaoğlu Çekmeköy Park projesinde konut satışları lansmanla birlikte yüzde 25 indirim fırsatlarıyla alıcısına satılıyor. Proje lansmanında bizzat açıklamalarda bulunan Ali Ağaoğlu, 20 yıldır proje yapmadığımız arazimizin artık zamanı geldi ve Çekmeköy'e yakışır özel bir proje yükselecek dedi.

738 konut olarak tasarlanan 13 farklı blok olara hayata geçirilecek Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde yüzde 25 indirim avantajı için en uygun zaman. Ev sahibi olmak isteyenler, yatırım yapmak isteyenler şimdi konut alırlarsa otomatik yüzde 25 indirimle kar edecekler.

Ağaoğlu Çekmeköy projesi ile alakalı daha fazla detay için Yeni Projeler sayfamız üzerinden form doldurmanız yeterli olacak. Çekmeköy Park projesi müşteri temsilcisi kısa sürede sizlere ulaşacaktır.

Ağaoğlu Çekmeköy Park konut fiyat listesi ve ödeme planı bilgileri ise şöyle;

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi açıklanan resmi güncel fiyat listesi

Ağaoğlu Çekmeköy Park Daire TipiAğaoğlu Çekmeköy Park Fiyat Aralığı
1+1 daire seçeneği konut fiyatı 440 Bin TL - 706 Bin TL
2+1 daire seçeneği konut fiyatı 665 Bin TL - 1 Milyon 181 Bin TL
3+1 daire seçeneği konut fiyatı 1 Milyon 002 Bin TL - 1 Milyon 472 Bin TL
4+1 daire seçeneği konut fiyatı 1 Milyon 438 Bin TL -  2 Milyon 106 Bin TL

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..