Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde yeni kampanya! Kredi yok faiz yok...

Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde yeni kampanya! Kredi yok faiz yok hemen teslim

Kredisiz faizsiz konut kampanyasının startı verildi. O gün bugün! Maslak 1453’te Ağaoğlu özel fonunda yer alan daireler hemen teslim fırsatı ile kampanyalı konut ve iş yeri satışlarına başlandı.

05 Temmuz 2017 - 13:41

Ağaoğlu'nun en büyük projelerinden biri olan Maslak 1453'de kredisiz, faizsiz iş yeri ve konut satışları bu kampanya ile başladı. Ev sahibi olmak isteyenlere Ağaoğlu finansman çözümleriyle faizsiz ve kredisiz konut fırsatı...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Temmuz 2017 - İstanbul

İç içe bir yaşamın başladığı Maslak 1453 projesi, alışveriş, eğlence, kültür, sanat ve spor imkanlarını ev sahiplerine sunarken devasa proje mühendislik ve mimari tasarımında, çevre dostu bina kriterleri temel alınarak sürdürülebilir bir yapı olarak tasarlandı.

İstanul'un göbeği Maslak'ta hayata geçirilen, toplamda 2 Milyon metrekare büyüklüğündeki devasa alanı ile birlikte vrupa'nın en büyük yaşam kompleksi olan Maslak 1453, konut, ofis ve ticari alanlardan oluşuyor.

Maslak 14553 karma projesinde yer alan evler için başlatılan yeni satış kampanyası kapsamında, Böyle fırsat 5 yılda bir gelir denilirken, Exclusive ödeme planları ile Ağaoğlu özel fonundaki daireler şimdi satışta... Kampayadan faydalanmak için Ağaoğlu Maslak 1453 resmi web sitesi özerinden form doldurulması yeterli.

Maslak 1453 nerede, nasıl gidilir?

Proje, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 9 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 7 km, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 7 km, Taksim'e 15 km, Boğaz Hattına 4 km mesafede konumlandırıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..