Ajda Pekkan 'dan satılık lüks villa

Türkiye'nin Süperstar sanatçısı Ajda Pekkan, İstanbul Bahçeköy'de bulunan lüks villasını satıyor. Peki ultra lüks villanın özellikleri neler, Pekkan ne kadar istiyor?

Ajda Pekkan 'dan satılık lüks villa
Editör: Hakan A.
13 Ağustos 2020 - 18:26 - Güncelleme: 13 Ağustos 2020 - 18:31
Ajda Pekken, ultra lüks villası için rekor ücret istiyor! Türkiye'nin en ünlü isimlerinden biri olan, milyonların gönlünde taht kuran mütevazi sanatçı Ajda Pekkan'dan satılık lüks villa! Ünlü star Bahçeköy'de bulunan ve oturduğu lüks villa için ikinci kez satışa çıktı. Ajda'nın muhteşem lüks villası ne kadar, neden satıyor? İşte Ajda'dan satılık villa haberinin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri  - 13 Ağustos 2020 - İstanbul


Daha önce bir kez daha satışa çıkardığı ve sonrasında vazgeçerek satılık ibaresini kaldırdığı Lüks Villasını yeniden satma kararı alan yıldız sanatçı Ajda Pekkan, ikinci defa villa için satış ilanı çıktı.

Yıllara meydan okuyan süperstar Ajda Pekkan, İstanbul Bahçeköy bölgesinde yeşile ve ormana nazır lüks villası için yeniden satış kararı aldı. İçerisinde her türlü imkanı bulunan ve geniş bir araziye hakim olan lüks villa dudak uçuklatan fiyatı ile alıcısını beklemeye başladı.


Villaları ile meşhur Bahçeköy bölgesnde toplamda 1100 metrekare alan üzerine inşa edilen, 6 odalı, 2 salonlu ultra lüks villa içinPekkan 38 milyon TL istiyor.

Lüks villa özel olarak modern bir tasarıma sahip. Evin içerisinde spor salonu, asansör, hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası yer alıyor. Büyük bir havuza sahip olan ev 24 saat özel güvenlikler tarafından korunuyor. İlk satıştan istediğini elde edemeden vazgeçen süperstar Pekkan, yeni satış ilanı ile villasına alıcı aramaya başlamış durumda.

YORUMLAR

  • 0 Yorum