Akbank uzaktan çalışma modelini "fix"ledi

Türkiye'nin dev bankaları Pandemi sürecinde girdikleri uzaktan çalışma modelini benimsedi. Bankalar bir bir uzaktan çalışma modellerini genişletirken Akbank çalışma şeklinde değişikliğe gitti.

Akbank uzaktan çalışma modelini "fix"ledi
Editör: Hakan A.
11 Şubat 2021 - 15:35
Koronavirüs salgını boyunca çalışma saatlerinde esnek modeller uygulayan, evden çalışma modelini devreye alan bankalar bu modeli sevdi. Verimliliği arttıran yeni model uzaktan çalışma modeli olarak kalmaya başladı. Bankalar bir bir açıklama yapmaya devame diyor. O bankalardan biri ise Akbank oldu. Akbank, Uzaktan çalışmayı fixlemiş oldu.

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 11 Şubat 2021 - İstanbul


Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, salgın sonrasında yepyeni bir çalışma modeline geçtiklerinin altını çizerek, "İşin geleceğine cesur bir adım atıyoruz. Çalışma düzenimizdeki esnekliği artık kalıcı hale getiriyoruz." dedi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank, geleceğin çalışma modelini bugünden hayata geçirerek, salgın sonrası için esnek çalışmayı kalıcı hale getiriyor.Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, içinden geçilen süreçte dünyanın her açıdan yepyeni bir döneme girdiğini belirterek, müşteri alışkanlıkları ve iş modellerinde son yıllarda gerçekleşmekte olan hızlı değişimin, salgın süreci ile birlikte daha da hızlandığını anımsattı.

Binbaşgil açıklamasında, "Biz de Akbank’ta salgın sonrasında yepyeni bir çalışma modeline geçiyoruz. İşin geleceğine cesur bir adım atıyoruz. Çalışma düzenimizdeki esnekliği artık kalıcı hale getiriyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum