Akdeniz'de Girit adası açıklarında 3.8 büyüklüğünde deprem!

19 Ocak sabahı Akdeniz merkezli depremler meydana geliyor. Günün son dakika deprem haberi Girit adası açıklarından gelirken, deprem 3.8 şiddetinde ölçümlendi.

Akdeniz'de Girit adası açıklarında 3.8 büyüklüğünde deprem!
Editör: Hakan A.
19 Ocak 2020 - 10:43 - Güncelleme: 19 Ocak 2020 - 11:08

Günün son dakika deprem haberi Akdeniz'de, Girit adası açıklarında kaydedildi. Girit adası açıklarında, Akdeniz'de  sabah saatlerde korkutan bir deprem meydana geldi. İşte bu sabah yaşanan deprmler ile alakalı ilk bilgiler.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 19 Ocak 2020 - İstanbul


Akdeniz açıklarında bir deprem meydana geldi. Bu sabah saatlerinde 10:19 sıralarında meydana gelen deprem korkuttu. Büyüklüğü Richter ölçeğine göre 3.8 olarak ölçümlenen Akdeniz açıklarında yaşanan deprem, bazı illerimizde hissedildi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi verileri kapsamında; sabah saatlerinde 10:19 sıralarında merkez üssü Akdenniz'de Girit adası açıklarında 3.8 şiddetinde bir deprem meydana geldiği kaydedildi. Deprem, yerin 12.3 kilometre kadar altında yaşandığı bildirildi.

Diğer taraftan Yunanistan'da yine Akdeniz açıklarında bu sabah 05:52 sıralarında 5.2 büyüklüğünde bir deprem kaydedilmişti.

19 Ocak 2020 Pazar tarihinde yaşanan son depremler

 
Deprem SaatiDepremin Merkez ÜssüDerinlikDeprem Büyüklüğü
05:52Yunanistan67.5 Km5.2
10:19Girit Adası açıkları / Akdeniz12.3 Km3.8

* Son depremlere ilişkin veriler Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi'nden alınmıştır.

 Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum