Akman Holding'den Kanada'da ev fırsatı

Kanada'da ev almak isteyenlere fırsat. Akman Holding ve SAMM Developments imzalı Kanada projesi kapsamında Türkiye için ayrılan konutların satışlarına başlandı. The Kennedy Condominiums Kanada projesinde daire fiyatları 250 bin dolardan satışa çıktı.

Akman Holding'den Kanada'da ev fırsatı
Editor: Hakan A.
21 Eylül 2016 - 14:54 - Güncelleme: 21 Eylül 2016 - 14:57

Kanada'da inşa edilen The Kennedy Condominiums konut projesi 600 milyon dolar yatırımla  Akman Holding ve SAMM Developments tarafından inşa ediliyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri merkezi - İstanbul 21 Eylül 2016

Toronto'nun en büyük konut projesi olma özelliği olan proje  35 dönüm arazi üzerinde 3 etap şeklinde 4 blok 1320 daire otel ve iş merkezinden oluşuyor. Proje Toronto’nun merkezinde Kennedy caddesinde yapıldığından adının The Kennedy Condominiums olduğu açıklandı.

Oldukça yüksek talep ile karşılaştıklarını açıklayan Akman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akman, “Temmuz ayında 370 konutu satışa çıktık ve iki gün içinde bir rekora imza attık. Toronto’da böyle bir satış ilk defa oluyor. Kanada’da farklı bölgelerden talep aldık. Özellikle İtalyan’lar daha fazla ilgi gösterdiler. Projeden 100 daireyide Türk vatandaşları için ayırdık” dedi.

250 bin dolardan başlıyor

Projede fiyatlar 250 bin ile 400 bin Kanada doları arasında satılıyor. Projede 100 konut Türkiye'de satılmak üzere ayrıldı. Satılan konutların büyüklükleri 50-100 metrekare arasında değişiyor.

Ödeme Şekli

Kanada'da inşa edilen The Kennedy Condominiums konut projesinden daire alan Türkler mortgage kullanabiliyor. Yüzde 35 peşin kalanı 30 yıla kadar yıllık yüzde 4,2 faiz oranı ile satın alınabiliyor.Firma ayrıca aylık 1400 Kanada doları kira garantisi veriyor.

Projenin teslim tarihi 2019 olarak planlanıyor.

Sosyal Alanlar

Açık hava avlusu

Kapalı havuz ve jakuzi

Spor salonu

Oyun Odası

Bilardo salonu

Terasta Barbekü

Dinlenme alanları

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum