"Akros İstanbul" Beylükdüzü'nün en yükseği olacak!

İstanbul'da yeni bir proje daha lanse edildi. 496 konut ve 33 ticari bölümden oluşacak Akros İstanbul projesi Büyükçekmece-Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerinin kesişme noktasında bölgenin en yüksek binası olmaya aday.

"Akros İstanbul" Beylükdüzü'nün en yükseği olacak!
Editör: Hakan A.
12 Mayıs 2017 - 14:54

İstanbul'da Büyükçekmece-Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerinin kesişme noktasında bölgenin en yüksek binası olacak "Akros İstanbul" 330 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Mayıs 2017 - İstanbul

"Akros İstanbul", Akproje-Ertok Yapı-Kaysel ortaklığı ile İstanbul Esenyurt bölgesinde 150 milyon TL yatırım bedeli ile görücüye çıktı. 3 ortaklı konsorsiyum ile hayata geçirilen Akros İstanbul'da toplam 496 konut ve 33 ticari bölüm bulunuyor.
 
Bölgenin en yüksek projesi olmaya aday "Akros İstanbul" 20-25 yıllık inşaat deneyimleri bulunan üç şirketin ortaklığı ile inşa ediliyor. Şirket bu ortaklık yapısı ile 2017'de 600 milyon TL, 2020 yılında ise 1 milyar TL ciro yapmayı hedefliyor.Toplam yedi projeye imza atan şirketin, üç adet başlayacak, iki tane teslim edilmiş ve üç tane devam eden konut projesi bulunuyor.
 
Basın toplantısında konuşan Akproje Yönetim Kurulu Başkanı Adem Soytekin, şirketin ortaklık yapısı ile ilgili bilgi verdi ve sektörel değerlendirmelerde bulundu. Soytekin, şehir merkezlerinde arsa kalmadığını  bu nedenle maliyetlerin arttığını ve yapılan projelerin lüks ve pahalı konut projeleri olduğunu, kendi içlerinde rekabet ettiklerini dile getirdi.
 
Satış Pazarlama Koordinatörü Şenol Doğan, 2015 ve 2016 yıllarında yaptıkları tüketici araştırmaları hakkında bilgi verdi.  Yaptıkları araştırmada tüketicinin istediği 4 önemli kriteri şöyle sıraladı.


Toplu ulaşıma yakınlık, konutun değer kazanması ve kolay satılması, geniş balkon ve yüksek aidat kaygısı.

akros istanbul beylikdüzü

Akros İstanbul konut fiyatları, ödeme bilgileri
 
Akros İstanbul'da fiyatlar 330 bin TL'den başlıyor. Projede daire fiyatları ortalama 3800/metrekare olarak satışa sunuluyor. Şirket yetkilileri projenin yüzde 50 - 60 prim potanisyeli taşıdığını açıkladılar. 2 yıl kira garantisi veren şirket kişiye özel ödeme kolaylığı ve 60 ay sıfır faiz ile satış yapıyor.

akros istanbul projesi


YORUMLAR

  • 0 Yorum