Reklamı Geç
Akşam Gazetesi manşetleri 11 Mart 2017 Akşam oku - Gazeteler

Akşam Gazetesi manşetleri 11 Mart 2017 Akşam oku - Gazeteler

Haftasonu sabahında 11 Mart 2017 Cumartesi sabahı Akşam gazetesi Moskova'dan PYD'yi kovun manşetini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, hangi manşeti attı. Akşam'ın diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1. sayfasına taşıdı.

11 Mart 2017 - 08:20

 Akşam gazetesi manşetlerinde 11 Mart 2017 Cumartesi günü sabahı, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mart 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 11 Mart 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Memur emeklisi ne kadar ikramiye alacak, Avrupa'da gecenin yıldızı, Ayşe Hatun Önal: Anlayışı kıtsa Brad olsa ne yazar, Diriliş Fener, Başbakan Yıldırım: Avrupa'daki Hayırcılar bizdekilerden hızlı, MHP'nin birliği için 4 ihraç, Kadınlar tarih yazdı, Boğaz sahiline yeni metro başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Akşam gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütlerinin Türkiye Rusya ilişkilerini zehirlemesine izin vermeyeceklerini söyledi. Erdoğan Rusya lideri Putin'den, PYD'nin Moskova'daki faaliyetlerinin durdurulmasını da istedi haberine yer veren gazete, "Moskova'dan PYD'yi kovun" manşetini attı.

Eczacıbaşı'na ait helikopter, sis  nedeniyle 257 metrelik TV kulesine çarparak düştü. Kazada, grubun üst düzey yöneticisi ve 4'ü Rus konuk olmak üzere 7 kişi hayatını kaybetti haberine yer veren gazete "Siste Facia" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

11 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..