Akşam Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Akşam...

Akşam Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Akşam başlıkları oku

11 Ocak 2017 Akşam gazetesi bu sabah hangi başlıkları attı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kaymakamlara yaptığı açıklamalarını 1.sayfasına taşıyan Akşam gazetesi manşetlerine İstanbul'daki kar esareti ve sonrasında yaşanan olayları taşıdı 11 Ocak 2017 Çarşamba sabahı gazete oku.

11 Ocak 2017 - 07:45

Akşam gazetesi manşetlerine  11 Ocak 2017 Çarşamba günü Cumhurbaşkanı erdoğan'ın Beştepe'de Kaymakamları ağırlaması esnasındaki konuşmasına ve çok önemli başlıklara manşetten geniş yer ayırdı.  Akşam hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 11 Ocak 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Büyükannelere ilk maaş Şubatta, YGS Deneme sınavı yarın Akşam'da, 48 takımlı dünya kupası üst manşetlerini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beştepe'de Kaymakamları ağırlamasına geniş yer veren Akşam gazetesi Tayyip Erdoğan için el, göz, kulak, ayak sizsiniz. Siz varsanız elimiz ayağımız gözümüz var diye konuştu, "Müttefiklik sözden ibaret" manşetini attı.

Diyarbakırlıların duası yeter başlığını atan gazete, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne başkan olarak atanan Cumali Atilla ilk kez konuştu "Halk artık korkuyu üzerinden attı. Arkamda devletimin gücü, yanımda Diyarbakırlının duasıyla kentin kaderini değiştireceğiz" haberine geniş yer ayırdı.

Amerikan kongresi, FETÖ elebaşının sözcülerinden Alp Aslandoğan'ın Türkiye'ye attığı iftiralar yağdırdığı bir konferansa ev sahipliği yaptı haberine geniş yer veren Akşam gazetesi, "ABD Kongresi'nde FETÖ Yalanları" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Ocak 2017 Posta Gazetesi manşetleri

11 Ocak 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..