Reklamı Geç
Akşam Gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Akşam oku - Gazeteler

Akşam Gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Akşam oku - Gazeteler

16 Mart 2017 Perşembe sabahı Akşam gazetesi Doğan'ın odasında Gülen tablosu manşetini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, hangi manşeti attı. Akşam'ın diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1. sayfasına taşıdı.

16 Mart 2017 - 07:53

 Akşam gazetesi manşetlerinde 16 Mart 2017 Perşembe günü sabahı, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 16 Mart 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

100'ümüzü güldür Kartal, Konut almak isteyene Tapu müjdesi, Büyükanne maaşı alacaklar belli oldu, Hollanda'da seçiin tek galibi Faşizm, Mülteci anlaşması iptale doğru, Nazizme siber savaş, Hollanda'da da soru çalıyorlar, Müzeyyen'in katili kaçamadı, S-400'ler imzaya kaldı, Başbakan Yıldırım: Asıl tek adam Kılıçdaroğlu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Akşam gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ'nün avukatı, Doğan ile örgütün samimiyetini anlattı: Bir ziyarette Aydın Doğan duvardaki tabloyu gösterip Bunu Gülen gönderdi dedi, "Doğan'ın odasında Gülen tablosu" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rotterdam'ın İstanbul ile kardeş şehir protokolünün bozulması için talimat verdiğini açıkladı haberine yer veren gazete, "Hollanda'yla kardeşlik mümkün değil" manşetiyle okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

16 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..