Reklamı Geç
Akşam Gazetesi manşetleri 2 Mart 2017 Akşam oku - Gazeteler

Akşam Gazetesi manşetleri 2 Mart 2017 Akşam oku - Gazeteler

2 Mart 2017 Perşembe yeni aya girilirken Akşam gazetesi A Takımına Kıskaç manşetini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, ne manşet attı diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1. sayfasına taşıdı.

02 Mart 2017 - 07:39

 Akşam gazetesi manşetlerinde 2 Mart 2017 Perşembe sabahı, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Mart 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 2 Mart 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Zorla gelecek hesap verecek, Hürriyet örgüte kalkan oldu, FETÖ ilişkisine ilk itiraf, CHP'li belediyeye FETÖ soruşturması, Kahraman Başkan, Münbiç oradaysa Mehmetçik burada, Erdoğan değil her doğan için başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Akşam gazetesi ana sayfasında bu sabah, FETÖ soruşturmasında sıra, elebaşının en yakınındaki kadroya geldi. Darbe kalkışmasını Pensilvanya'da planlayan hainler tek tek istenecek haberine yer veren gazete, "A Takımına Kıskaç" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan'ın başkenti İslamabad'daki 13.Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Liderler Zirvesi'nde İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü haberine yer veren gazete, "Yabancılar için istikbalimizi tehlikeye atamayız" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

2 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..