Reklamı Geç
Akşam Gazetesi manşetleri 22 Şubat 2017 Akşam oku - Gazeteler

Akşam Gazetesi manşetleri 22 Şubat 2017 Akşam oku - Gazeteler

22 Şubat 2017 Çarşamba günü Akşam gazetesi Yeni TÜSİAD ilk kez Beştepe'de, İlk hesap bu dünyada manşetlerini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, ne manşet attı diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1.sayfasına taşıdı.

22 Şubat 2017 - 07:58

 Akşam gazetesi manşetlerinde 22 Şubat 2017 Çarşamba günü, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Şubat 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 22 Şubat 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Lohan'a alanda şok Başörtüsü zulmü, Kadıköy'de son tango, II. Selim'in kılıcı İngiltere'de bulundu, Çanakkale Ruhu tekrar dirildi, FETÖ'ylemi saf tutacaklar, Yüksekdağ artık vekil değil, Şili'ye değil Şile'ye bak, Hırsız Selfiede, Müftünün şartı kapıdan döndü başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Kanlı 15 Temmuz gecesi Özel Kuvvetler'de hainleri durdurup darbenin seyrini değiştiren Halisdemir'in katilleri, şehidin doğum gününden bir gün sonra yargı önüne çıkarıldı haberine yer veren gazete, "İlk hesap bu dünyada" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erol Bilecik başkanlığındaki yeni TÜSİAD yönetim kurulunu ilk kez kabul etti. 1.5 saatlik görüşmede Sanayi Devrimi 4.0, eğitim ve gençlik projeleri gibi konular ele alındı haberine yer veren gazete, "Yeni TÜSİAD ilk kez Beştepe'de" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

22 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..