Akşam Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Akşam oku - Gazeteler

Akşam Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Akşam oku - Gazeteler

23 Şubat 2017 Perşembe günü Akşam gazetesi Kandil'de hayır diyor, Hiçbir sonuçta bölünmeyiz manşetlerini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, ne manşet attı diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1.sayfasına taşıdı.

23 Şubat 2017 - 07:58

 Akşam gazetesi manşetlerinde 23 Şubat 2017 Perşembe günü, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 23 Şubat 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Fener'den Avrupa'ya elveda, Çifte tur gecesi, Bir tabu daha yıkıldı Kadın subaya başörtü özgürlüğü, Dünya'ya yedi kardeş gezegen, Babası Ayşe'nin hayallerini çaldı, FETÖ ile PKK aynı evde yakalandı, Havaalanı saldırısı iddianamesi tamam: Katliam yaparken gülüyorlardı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum için evet ve hayır şeklinde saf olduğunu belirterek, hayır tarafındakilere dikkat çekti habere yer veren gazete, "Kandil'de hayır diyor" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Evet çıkarsa ülke bölünür söylemini eleştirdi. Çıksa da çıkmasa da bu ülkeye bir şey olmaz. Türkiye bölünmez, Türkiye'yi bölmeye kalkanlar da boynunun ölçüsünü alır haberine yer veren gazete, "Hiçbir sonuçta bölünmeyiz" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

23 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri