Reklamı Geç
Akşam Gazetesi manşetleri 26 Şubat 2017 Akşam oku - Pazar...

Akşam Gazetesi manşetleri 26 Şubat 2017 Akşam oku - Pazar Gazeteler

26 Şubat 2017 Pazar günü Akşam gazetesi 16 Nisan'da gönülden Evet manşetlerini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, ne manşet attı diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1.sayfasına taşıdı.

26 Şubat 2017 - 08:09

 Akşam gazetesi manşetlerinde 26 Şubat 2017 Pazar günü, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Şubat 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 26 Şubat 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Murat-Aslı gitti Serenay-Kerem geldi, Burası Teksas değil Bursa!, Efsanenin oğluna ırkçılık, Platin'in 100 akı, Oturamayacağım evi TOKİ'den istemem, Şarlatan'dan mesaj geldi, Trump'a karşı darbe hazırlığı, Doğan'ın askeri vesayeti hortladı, 140 Karakterlik aforizmalarla alim olunmaz başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Akşam gazetesi Pazar günü sabahı ana sayfasından, Başbakan Yıldırım, referandum süreci için AK Parti'nin kampanyasına muhteşem bir törenle start verdi. Yıldırım Bizde korku yok, korkutma da yok. Biz gönülden evet istiyoruz dedi, haberinegeniş yer veren gazete, "16 Nisan'da gönülden Evet" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

26 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..