Reklamı Geç
Akşam Gazetesi manşetleri 27 Şubat 2017 Akşam oku - Gazeteler

Akşam Gazetesi manşetleri 27 Şubat 2017 Akşam oku - Gazeteler

27 Şubat 2017 Pazartesi günü Akşam gazetesi AB İstihbaratından rezil rapor manşetini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, ne manşet attı diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1.sayfasına taşıdı.

27 Şubat 2017 - 07:50

 Akşam gazetesi haftanın ilk iş gününde manşetlerinde 27 Şubat 2017 Pazartesi sabahı, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Şubat 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 27 Şubat 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

50 metreden uçtular, Devler Arena'da Fener Antep'te kayıp, Bankalar emekliye promosyonu artırabilir, Aydın Doğan'ı Karargah kurtaramaz, Tayyip Bey sonrası için endişem yok, Zap'ta o hain de vuruldu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Akşam gazetesi haftanın ilk sabahında, AB'nin resmi istihbarat örgütü EUINTCEN, 15 Temmuz'a ilişkin hazırladığı Gizli ibareli raporda, Darbe girişiminin arkasında Gülen yok diyerek FETÖ'yü aklamaya çalıştı haberine yer veren gazete, "AB İstihbaratından rezil rapor" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

27 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..