Akşam Gazetesi manşetleri 28 Şubat 2017 Akşam oku - Gazeteler

Akşam Gazetesi manşetleri 28 Şubat 2017 Akşam oku - Gazeteler

28 Şubat 2017 Salı günü Akşam gazetesi İlk kez ortaya çıktı FETÖ'nün 28 Şubat talimatları manşetini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, ne manşet attı diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1.sayfasına taşıdı.

28 Şubat 2017 - 07:43

 Akşam gazetesi manşetlerinde 28 Şubat 2017 Salı sabahı, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Şubat 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 28 Şubat 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Emeklilere promosyon ödeme takvimi belli oldu, Kartal Şampiy10, Barzani ile gündem terör, TSK siyasetin içine çekilemez, Kayıp kız Urfa'da kuma olmuş, Hürriyet'e Cunta soruşturması, Oscar'lık skandal, Obüsler YPG'ye bomba yağdırıyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, 28 Şubat'ın 20. yılında, FETÖ liderinin o döneme ilişkin talimatları ortaya çıktı. Üst düzey bir imamın evinde bulunan talimatlarda, militanlardan Atatük maskesiyle kamufule olmaları isteniyor haberine yer veren gazete, "İlk kez ortaya çıktı FETÖ'nün 28 Şubat talimatları" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Milli Savunma Bakanı Işık ve Genelkurmay Başkanı Org. Akar'ı Beylerbeyi Saray'ındaki ofisinde kabul etti haberine yer veren gazete, "Işık ve Akar'la sürpriz zirve" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

28 Şubat 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..