Akşam Gazetesi manşetleri 3 Mart 2017 Akşam oku - Gazeteler

Akşam Gazetesi manşetleri 3 Mart 2017 Akşam oku - Gazeteler

3 Mart 2017 Cuma yeni aya girilirken Akşam gazetesi Bu da mı gol değil Aydın Doğan manşetini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, ne manşet attı diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1. sayfasına taşıdı.

03 Mart 2017 - 07:40

 Akşam gazetesi manşetlerinde 3 Mart 2017 Cuma sabahı, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mart 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 3 Mart 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan ziyareti dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını cevapladı. Hayır dersem oyumun gideceği yer Kandil'dir. Bu ülkede gideceğimiz yer istikrarsızlıktır. Hayır demek, eşittir çukur, bunu halkımızın bilmesi lazım diye cevap verdi haberini üst manşetten gören gazete, "Hayır oyu Kandil'e gider" başlığını attı.

Akşam gazetesi ana sayfasında bugün, Doğan'ın sağkolu Muratoğlu ve FETÖ'cü hakim 15 Temmuz sonrası Kosova'da aynı siteden ev almış haberine geniş yer veren gazete, "Bu da mı gol değil Aydın Doğan" manşetini attı.

Almanya'dan büyük küstahlık, YPG çekilmezse vuracağız, Düz paketli sigara kapalı alanda satılacak, 15 Temmuz'da kızımın gözünde korkuyu gördüm, Ayakkabılı dayağa 7.5 yıl, Adıyaman'ı 5.5 korkuttu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

3 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..