Akşam Gazetesi manşetleri 4 Mart 2017 Cumartesi Akşam oku -...

Akşam Gazetesi manşetleri 4 Mart 2017 Cumartesi Akşam oku - Gazeteler

4 Mart 2017 Cumartesi sabahı yeni Akşam gazetesi 15 Temmuz'un 12 sır ismi manşetini attı. Akşam gazetesi 1'inci sayfa manşetlerinde hangi haberlere yer verdi, ne manşet attı diğer başlıkları, haberleri ve güncel önemli gelişmelere yer veren Akşam gazetesi başlıklarını 1. sayfasına taşıdı.

04 Mart 2017 - 08:20

 Akşam gazetesi manşetlerinde 4 Mart 2017 Cumartesi haftasonu sabahı, Akşam gazetesi hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Mart 2017 - İstanbul

Akşam gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Akşam gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 4 Mart 2017 Akşam 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var? 

Cumhurbaşkanı: Almanya teröre yardımdan yargılanmalı, "Bana yasak Bayık'a serbest" manşetini attı.

Akşam gazetesi ana sayfasında haftasonu sabahı, ByLock soruşturmasında kredi kartları incelenen 12 kişinin, darbe girişiminden 2 gün önce Pensilvanya'daki çiftliğin çevresindeki otellerde kaldığı belirlendi haberine yer veren gazete, "15 Temmuz'un 12 sır ismi" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, anayasa değişikliğine hayır diyenler için Yapıncaya kadar hayır, sonra bir bakmışsın en öne onlar geçer yorumunu yaptı habere yer evren gazete, "Cumhuriyete el uzatan karşısında bizi bulur" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

4 Mart 2017 Akşam Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..