Aksaray OSB’de Yatırım Yapmak İsteyenlerin Müracaatları Değerlendirildi

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu bir araya geldi. Toplantıda, parsel talep ve tahsisleri görüşüldü.

Aksaray OSB’de Yatırım Yapmak İsteyenlerin Müracaatları Değerlendirildi
Editor: Hatice Kolçak
25 Ekim 2019 - 15:12

OSB Yönetim Kurulu toplantısında, Aksaray OSB’de yatırım yapmak için parsel talebinde bulunan yatırımcıların müracaatları değerlendirildi. 

Vali Ali Mantı, Aksaray OSB’nin avantajlarından faydalanmak isteyen yatırımcıları Aksaray’a davet ettiklerini duyurdu.

Emlak Pencerem - 25 Ekim 2019 


Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Vali OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mantı başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik makamında Aksaray Belediye Başkanı OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Evren Dinçer, yönetim kurulu üyeleri İmdat Altuntaş ve OSB Müdürü Ayhan Ermiş’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Aksaray OSB’de yatırım yapmak için parsel talebinde bulunan yatırımcıların müracaatları değerlendirildi.

Aksaray Valisi Ali Mantı, bölgede üretim yapan fabrikalarda istihdamın 12.500’e ulaştığını ilave genişleme alanında yatırım yapmak isteyen yatırımcıların parsel taleplerinin artarak devam ettiğini söyledi.

Sektörel çeşitliliğin arttırılması ve daha çok istihdamın sağlanması için yönetim kurulu olarak değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Vali Ali Mantı, Aksaray OSB’nin konumu ve sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyen yatırımcıları Aksaray’a davet ettiklerini bildirdi.