Aksaray TOKİ 2+1, 3+1 kura sonuçları belli oldu

TOKİ Aksaray Merkez konut kura sonuçları açıklandı. Kura çekilişi tamamlanan Aksaray TOKİ evlerinin yeni hak sahipleri kura sonuçları isim isim tam listesi.

Aksaray TOKİ 2+1, 3+1 kura sonuçları belli oldu
Editör: Hakan A.
05 Mart 2020 - 14:15 - Güncelleme: 05 Mart 2020 - 15:19

TOKİ, 100 Bin sosyal konut Aksaray için kura süreci tamamlandı. TOKİ Aksaray kura çekilişi bugün yapıldı. 18 Bin kişi arasında 372 vatandaş ev sahibi olmaya hak kazandığı kura sonuçlarına ilişkin isim listesi açıklandı. Peki kura osnuçlarına nasıl ulaşılabilir, kura sonuçları sorgulaması nasıl yapılır?

Emlak Pencerem / TOKİ Haberleri - 5 Mart 2020 - İstanbul


Türkiye genelinde yüz binlerce vatandaş ev sahibi olmak için başvurularını gerçekleştirdikleri TOKİ 100 Bin sosyal konutları için kura süreci bugün düzenlenen Aksaray Merkez kura çekilişi ile devam ediyor. Ev hayali kuran vatandaşlar kura sonuçlarını yakından takip ederek, isimlerinin kurada açıklanıp açıklanmadığını öğrenmek istiyor.

TOKİ, 100 Bin sosya konut programında yer alan Aksaray ili Merkez ilçesi 372 konutluk projesinde kura sonuçlarını bugün yapılan çekilişle belirledi. Aksaray ile birlikte TOKİ yeni gün 6 Mart itibariyle Ankara Sincan için Başkentin ilk kura çekilişine hazırlanıyor. Binlerce Ankaralı kura sonuçlarını öğrenmek, ev sahibi olabilmek için heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Aksaray TOKİ Kura sonuçları isim listesi sorgulama ekranı ise merakla bekleniyor. Kura sonuçları belli olurken, isim listelerinin yer aldığı liste ne zaman yayımlanacak?Konut sahibi olmak amacıyla Türkiye'nin 81 ilinde başlatılan 100 Bin sosyal konut başvurularını tamamlayanlar için kura çekilişi ve sonuçları heyecanlı bekleyişle devam ediyor. Konut edindirme programı kapsamında hak sahipliği belirleme kurası çekilen yerlere Aksaray eklendi. Aksaray Merkez ilçesinde yürütülecek 372 konutluk projesinde merakla beklenen hak sahipliği belirleme kurası düzenlenen kura çekilişi ile tamamlandı. kura çekilişi sonrasında şimdi gözler kura sonuçlarında.

Kura sonuçları açıklandı mı?

Aksaray TOKİ konut kura sonuçları bekleniyor. Kura sonuçlarının yer alacağı isim listesi talep.toki.gov.tr web sitesi üzerinden resmi olarak yayımlanacaktır. Bu liste hemen sonra sayfamızda bu haber altına eklenecektir. Kura sonuçlarında isimleri okunan vatandaşlar için yeni evlerinde güle güle oturmaları dileklerimizle.

Kurada isimleri çıkmayanlar paralarını nasıl geri alacaklar?

Aksaray TOKİ kura çekilişinde adları kura çekilişinde çıkmayan, ev sahibi olmaya hak kazanamayanlar için iade süreci hızlı sürüyor. Başvuru yapılan bankaya başvuru yaparak, başvuru bedeli yatıran kişi tarafından geri iadesi yapılacaktır.

TOKİ AKSARAY MERKEZ 372 KONUT PROJESİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTELERİ YÜKLENMİŞTİR.

 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum