Akzirve Gayrimenkul yeni Başakşehir projesi için talep topluyor

Akzirve Gayrimenkul yeni Başakşehir projesi için talep topluyor

Zeytinburnu Ambarlar arazisini satın alarak adından söz ettiren Akzirve Gayrimenkul & Yatırım, İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçireceği yeni projesi için lansman hazırlığında.

03 Kasım 2016 - 13:09

Yeni projeler kapsamında İstanbul Başakşehir bölgesinde 2 bin 500 bağımsız bölümden oluşacak Akzirve konut projesi ön talep toplamaya başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Kasım 2016 - İstanbul

Bahçeşehir’de yalnızca ev sahiplerinin değil, herkesin faydalanabileceği bir caddenin oluşturulacağı yeni proje için lansman hazırlıklarında sona gelindi.

Ünlü mimar Bünyamin Derman’ın imzasını taşıyan projenin inşaatına 2016 yılı içerisinde başlanması planlanıyor. Toplamda üç fazda inşa edilecek olan projenin, 747 konutluk ilk fazı Aralık 2018’de tamamlanacak.

Bahçeşehir’de yer alan proje, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Avrupa’nın en büyük havalimanlarından biri olarak gösterilen 3.Havalimanı’nın bağlantı yolları üzerinde bulunuyor.

Bahçeşehir projesinde ev sahibi olmak isteyenler için ön talepleri toplamaya başlayan Akzirve, başvuruları internet üzerinden toplamak için www.bahcesehirincaddesi.com web sitesini hizmete soktu. Projeden ev sahibi olmak isteyenler, web sitesinde bulunan form üzerinden ad, soyad, telefon ve e-mail bilgilerini girerek ön taleplerini iletebiliyor.

Web sitesinin dışında proje için bir çağrı merkezi de oluşturan Akzirve, 444 3358 numaralı telefondan talepleri toplamaya başladı.

Akzirve’nin Bahçeşehir’de projesinde ev sahibi olmak isteyen yatırımcılar, üst segment malzemelerin kullanıldığı konforlu dairelere sahip olacak.

Satış ofisi hizmet vermeye başladı

Satış ofisini de hizmete açan Akzirve, ev sahibi olmak isteyenlere satış uzmanları vasıtasıyla uygun ödeme koşullarında alternatifler sunuyor.

Toplamda 102 bin metrekarelik arazide, 2.500 bağımsız bölümden oluşması planlanan projenin ilk etabının Aralık 2018’de, ikinci etabının 2020’de, üçüncü etabının ise 2021’de tamamlanması planlanıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..