Akzirve Strada projesi 60 ay yüzde 0 vade farkı kampanyasını...

Akzirve Strada projesi 60 ay yüzde 0 vade farkı kampanyasını uzattı

Akzirve, GYODER’in Şubat ayında başlattığı konut seferliği kapsamında 60 ay % 0 vade farkı kampanyasını, gördüğü yoğun ilgi üzerine uzatma kararı aldı.

06 Nisan 2017 - 12:30

Akzirve tarafından Kasım 2016’da lansmanı yapılan STRADA projesi, konut sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi görmeye devam ederken, projede yer alan 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu STRADA projesi, GYODER’in şubat ayında başlattığı konut seferberliğine dahil olmuştu. Akzirve, tüketicilerin gösterdiği yoğun ilgiye yanıt verebilmek amacıyla kampanyayı uzatma kararı aldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Nisan 2017 - İstanbul

Projenin ve kampanyanın gördüğü büyük ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten Akzirve CEO’su İbrahim Maasfeh, “Kasım 2016’da lansmanını yaptığımız ve üç etapta bitirmeyi planladığımız projemizin ilk etabında yer alan dairelerin yarısı şimdiden sahiplerini buldu. Ev sahibi olmak isteyenlere sunduğumuz ‘60 ay % 0 vade farkı’ kampanyamız yoğun talep gördü. Biz de STRADA’dan ev sahibi olmak isteyenlere 31 Mart’a kadar sunduğumuz kampanyamızı Nisan 2017 dönemi sonuna kadar devam ettirme kararı aldık” dedi.

STRADA projesinde konut fiyatları KDV dahil 300 bin TL’den başlıyor. İtalyanca’da ‘Cadde’ anlamına gelen STRADA’dan ev sahibi olanlar, yalnızca üst düzey malzeme ve işçilik kalitesiyle tasarlanan konsept projeli yepyeni bir daireye değil, caddeli bir yaşam alanına da kavuşmuş olacak.

Strada Bahçeşehir projesi hakkında daha fazla bilgi almak için buraya bakabilirsiniz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..