Akzirve Topkapı

Akzirve Gayrimenkul, İstanbul'da yeni projesi Topkapı'da talepleri almaya başladı. Akzirve Topkapı konut projesi güncel fiyatları ve proje bilgileri belli oldu.

Akzirve Topkapı
Editör: Hakan A.
10 Mayıs 2018 - 07:18

Akzirve Gayrimenkul, İstanbul Avrupa yakasında Zeytinburnu ilçesinde eski Nakliyeciler sitesi olarak bilinen arazi üzerinde hayata geçireceği Topkapı projesini düzenlediği basın toplantısı ile görücüye çıkardı. Ön talepleri almaya başlayan şirket Akzirve Topkapı konut projesi şehrin merkezinde, E-5 ve pek çok yere oldukça yakın bir konumda yükseliyor. Peki Akzirve Topkapı konut projesinde ev fiyatları kaç liradan başlıyor?

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Mayıs 2018 - İstanbul

2018 yatırımları kapsamında Türkiye'nin önemli alt yapı ve proje geliştiricisi Akzirve tarafından inşaa edilen Topkapı projesi tanıtıldı. Akzirve Topkapı projesinde lansmanı ile birlikte ön talepler toplanıyor. 

Zeytinburnu Nakliyeciler Sitesi olarak blinen ambarlar arazisi üzerinde Yeni Akzirve projesi, 265 bin m2’si toprak üstü olmak üzere, toplam 492 bin m2 inşaat alanına sahip Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleştirilecek olan en büyük kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alırken, proje 1 Milyar gibi dev bir yatırımla hayata geçirilecek. 

Metro ve tramvaya 100 metre, metrobüse ise 150 m mesafede bulunan, E5 hattında, ana artere direkt bağlantı ile şehrin merkezinde konumlu olan Yeni Akzirve Topkapı karma konut projesi 1+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri ile toplamda 2.182 adet bağımsız bölümden oluşacak.

Akzirve Topkapı konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Henüz ön talep toplama aşamasında olan ve lansmanı gerçekleştirilen Akzirve Topkapı karma projesinde yer alan konutların güncel fiyatı ise metrekare birim olarak 8-10 Bin TL'den başlangıç gösteriyor.

36 ay içerisinde tamamlanması planlanan projenin lansmanının Eylül-Ekim 2018 döneminde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Yeni Akzirve proje detayları;

- Akzirve Topkapı Toplam bağımsız bölüm: 2.182

- Akzirve Topkapı Toplam rezidans adedi: 279

- Akzirve Topkapı Toplam daire adedi: 1.736

- Akzirve Topkapı Toplam ofis adedi: 96

- Akzirve Topkapı Toplam ticari alan: 71

YORUMLAR

  • 0 Yorum