Alev Alev dizisi İstanbul'da nerede çekiliyor, set bilgileri ve Show TV'de ilk bölüm yorumları

Show TV ekranlarında ilk bölümü ile büyük ilgi gören Alev Alev dizisi nerede çekiliyor, dizi seti İstanbul'un neresinde merak ediliyor.

Alev Alev dizisi İstanbul'da nerede çekiliyor, set bilgileri ve Show TV'de ilk bölüm yorumları
Editör: Hakan A.
05 Kasım 2020 - 20:27 - Güncelleme: 05 Kasım 2020 - 20:29
Ekranların en yeni dizisi Alev Alev ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. BU akşam ilk bölümü yayınlanan Alev Alev disi seti ve çekildiği yerler şimdiden merak konusu olmuş durumda. Şimdiden milyonları ekranlara bağlayacağına kesin gözüyle bakılan Show TV'nin yeni dizisi Alev Alev başladı.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri  - 5 Kasım 2020 - İstanbul


Trk televizyonlarında her hafta yeni dizi heyecanı yaşanırken, pek çok dizinin fişi erkenden çekiliyor ve ekranlara veda ediyor. Böyle çok sayıda dizi reyting kurbanı olarak ekranlara veda etti. Milyonları ekranlara kilitleyen diziler ise büyük başırıyla yollarına devam ediyor. 5 Kasım bu akşam ise Show TV'de tanınan ünlü kadrosu ile yeni bir dizi Alev Alev ilk defa ekranlarda seyirciyle buluştu.

Önemli oyuncular bu dizideYeni dizi AY Yapım imzalı. Pek çok diziyle bilinen yapım firması Ay Yapım, Ale Alev dizisi için Show TV ile el sıkışarak 5 Kasım Perşembe gecesi ilk bölümü yayınlanmak üzere aqnlaştı. BUgün ilk bölümü ile ekranlara gelen Alev Alev dizisinde önemli oyuncular rol alıyor.

alev alev dizisi istanbul'da nerede çekiliyor


Muhteşem oyunculuğuyla Demet Evgar

Pek çok dizi ve film setlerinin en fazla beğenilen oyuncularından biri olan Deet Evgar Alev Alev dizisinde önemli bir rol üstlenmiş durumda. Seyircinin çok beğendiği diğer isimler arasında, Demet Evgar dışında Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Berkay Ateş, Zuhal Olcay, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi isimler yeni dizide boy gösterecek ünlülerden bazıları.

demet evgar alev alev show tv dizi seti

Alev Alev dizisi nerede çekiliyor?


milyonları şimdiden ekranlarabağlayan Show TV'nin yeni dizisi her hafta Perşembe geceleri bu saatlerde yeni bölümüyle ekranlara gelecek. İstanbul'da pek çok noktada Alev Alev dizi seti bulunuyor. Şehrin tarihi ve önemli güzellikleri barındıran yerlerinde setleri bulunan Alev Alev dizisi İstanbul'da Fatih ilçesinde Yedikule Göğüs Hastanesi ve çevresinde surlarda çekiliyor. 

alev alev dizi seti

Dizinin konusu

Önemli bir gecede İstanbul'da sosyeteden pek çok ismin katıldığı organizasyonda 100’den fazla kişinin öldüğü büyük bir yangın sonrası değişen hayatları anlatacak. Ünlü bir otelde yapılan yardım gecesinde çıkan yangında ölenlerin hepsi kadındır ve sonrasında bazı isimlerin hayatları birer birer değişerek diziye farklı bir soluk getirecek.

İşte 5 Kasım gecesi ilk bölümü ile ekranlara gelen Alev Alev dizisi ilk fragmanı...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum