Ali Ağaoğlu 2 kaburgasını böyle kırdı

Renkli kişiliğiyle her dönem ilgi odağı olan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, tatilini geçirdiği Bodrum'da JetSki kullanırken talihsiz bir kaza geçirerek 2 kaburgasını kırdı. İşte Ağaoğlu'nun sağlık durumu bilgileri ve diğer ayrıntılar.

Ali Ağaoğlu 2 kaburgasını böyle kırdı
Editor: Hakan A.
27 Haziran 2017 - 08:56

Türkiye'nin en ünlü müteahhidi Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun patronu Ali Ağaoğlu, tatil için bulunduğu Bodrum'da ciddi bir kaza geçirirken ölümden döndüğü bildirildi. Ağaoğlu denizde hız motoru olarak bilinen JetSki kullanırken talihsiz bir kaza ile kendini yaraladı.

Ünlü iş adamı, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Bayram öncesinde tatikli için bulunduğu Bodrum'daki tatil beldesinde Arefe günü çok ciddi bir kaza geçirdiği öğrenildi. Yaşanan  kazada ise Aaoğlu'nun 2 kaburgasının birden kırıldığı ifade edildi.

Adeta ölümden dönen Ali Ağaoğlu tedavisi için Helikopteriyle İstanbul'a getirildiği gelen son dakika haberleri arasında.

Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman imzalı haberin ayrıntılarına göre, ünlü işadamı Ağaoğlu, Bayramdan hemen 1 gün önce arife günü jet ski ile denize açıldı. Ancak manevra yaparken ters dalgaya yakalanınca kontrolü kaybetti. İki kaburga kemiği kırılan Ağaoğlu, helikopterle İstanbul'a getirilerek tedavisinin yapıldığı ve hemen sonrasında ise  bir hafta boyunca dinleneceği belirtildi.

 Ali Ağaoğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu gelen bilgiler arasında.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum