Ali Ağaoğlu Bayram tatilini teknede geçirdi

Ali Ağaoğlu'nun Kurban Bayramı tatili kısa sürdü. Teknesinde dinlenen Ağaoğlu Marmaris tatilini dinlenerek geçirmesi sonrasında bayramlaşma ve el öpme için annesini İstanbul'da ziyaret etti ve kurban kesti.

Ali Ağaoğlu Bayram tatilini teknede geçirdi
Editor: Hakan A.
06 Eylül 2017 - 12:41

Türkiye'nin en renkli simalarından ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu Kurban Bayramı tatilinde bol bol dinlendi. Marmaris'te sahibi olduğu adaya giden Ağaoğlu, tatil boyunca yatında teknesinde dinlenme fırsatı buldu. Kısa süren tatilin peşinden özel helikopteri ile İstanbul'a dönüş yaptı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 06 Eylül  2017 - İstanbul

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu Kurban Bayramı tatilini Marmariste dinlenerek geçirmesinin hemen peşinden annesiyle bayramlaşarak İstanbul'da kurban kesimini gerçekleştirdi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Kurban Bayramı dolasıyla verilen uzun tatilde, önce Marmaris’deki adasına gitti ardından bayramın ilk günü özel helikopteri ile İstanbul’a dönerek, annesinin elini öptükten sonra kurbanını kesti. Bayramın ikinci günü kız arkadaşı Duygu Su Gülpınar ile birlikte özel helikopteriyle Bodrum’a gelerek Yalıkavak açıklarındaki teknesine geçti. 

Bayram tatilini fırsat bilen ve iki gün boyunca teknesinden ayrılmayan ünlü iş adamı bol bol dinlenerek teknesinde misafirlerini ağırladı. Zaman zaman indiği karada hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılan Ali Ağaoğlu resim çektirmek isteyen vatandaşları geri çevirmeyerek bol bol selfie çektirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum