Ali Ağaoğlu BBC röportajında söylediği o sözleri için...

Ali Ağaoğlu BBC röportajında söylediği o sözleri için "özür" diledi

Ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde BBC'ye verdiği röportajında sarf ettiği sözlerden ötürü özür diledi. Ağaoğlu BBC'deki röportajında söylediği sözler Kuveytlilere söylenmiş gibi algılandığını hatırlattı ve durumu bizzat açıkladı.

08 Nisan 2017 - 09:40

Türkiye'nin en ünlü müteahhitlerinden işadamı Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun patronu Ali Ağaoğlu'nun söylediği sözlerden dolayı özür dilediği kaydedildi. Geçtiğimiz günlerde İngiliz kanalı BBC'ye verdiği bir röportaj esnasında söylediği sözler olay olmuştu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Nisan 2017 - İstanbul

Ağaoğlu şirketler grubu'nun sahibi ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, BBC'deki röportajında söylediği sözlerden ötürü özür diledi.

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, İngiliz televizyonu BBC'de yayınlanan Türkiye belgeseline konuşmuş, "evimi yabancılara pazarlamak isteyen bir aracı için sarf ettiğim sözler, Kuveytli dostlarımız için söylenmiş gibi yansıtıldı. Kuveytli dostlarımızla kalıcı ve derin ilişkilerimiz var. Her şeye rağmen kendilerini bilgilendirdim ve ortaya çıkan nahoş durumdan dolayı özür diledim" dedi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Ağaoğlu, "2 saatlik belgesel yayınlandığında bu çekimlere 5 dakika yer verildiğini gördüm. Üstelik belgeselin 1 dakikalık tanıtım fragmanında, evimi yabancılara pazarlamak isteyen bir aracı için sarf ettiğim sözler, Kuveytli dostlarımız için söylenmiş gibi yansıtıldı. Kuveytli dostlarımızla kalıcı ve derin ilişkilerimiz var. Her şeye rağmen kendilerini bilgilendirdim ve ortaya çıkan nahoş durumdan dolayı özür diledim.'' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..