Ali Ağaoğlu o sözleri Kuveyt prensesine söyledi

Ali Ağaoğlu bu kez BBC'ye verdiği son röportajında Kuveyt prensesine verdiği cevap ile gündemde. Ağaoğlu, 'Kuveyt kraliçesine s..git dedim' sözleri gündemde geniş yer buldu.

Ali Ağaoğlu o sözleri Kuveyt prensesine söyledi
Editor: Hakan A.
28 Mart 2017 - 08:19
Reklam

Türkiye'nin en renki iş adamlarından Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, bu kez BBC'ye verdiği son röportajıyla gündemde. Röoprtajda öne çıkan en önemli konu ise 'Kuveyt kraliçesine s..git dedim' sözleri oldu. İşte haberin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mart 2017 - İstanbul

Ali Ağaoğlu'nun geçtiğimiz hafta Uludağ ile alakalı Bakanlık ile alakalı söyledikleri gündemdeki yerini koruyor. Bakanlığın haberlerin gündeme düşmesinin ardından verdiği cevap karşısında sessizliğini koruyan ünlü iş adamı Ağaoğlu bu kez BBC tarafından yapılan bir belgesel'de söyledikleri çok konuşulanlar arasına girdi.

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, renkli yaşantısı, özel hayatı, iş hayatı ve zaman zaman söylediği sözlerle magazin ve ekonomi basınının gündeminden düşmüyor.

Ağaoğlu, Simon Reeve tarafından BBC için hazırlanan Türkiye belgeseli için kamera karşısında konuştu. Ali Ağaoğlu'nun evine talip olan Kuveyt kraliçesine söylediği sözler ise gündemi belirledi.

Ali Ağaoğlu tarafından daha önce misafir olarak ağırladığı Kuveyt prensesinin evine talip olması isteğine verdiği cevapta "s..git dedim" bu evi vermem sözleri büyük dikkat çekti. 

Oturduğu evin çevresinde bulunan evlerin kiracılarına 3 milyon dolar gibi bir bedel ödeyerek  evlerin boşaltıldığını söyleyen Ağaoğlu, keyfine düşkün biri olarak tanınan ünlü ismin BBC belgesielinde itiraf ettiği bir başka hadise olarak dikkat çekti. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum