Ali Ağaoğlu, sevgilisi Bige Yıldırımer'e aldığı 275 bin TL'lik Mercedes ile gündemde

İnşaat sektörünün ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu, genç sevgilileri ile bir kez daha gündemde. Bu kez, 30 yaşındaki güzellik tacı bulunan sevgilisi Bige Yıldırımer'e aldığı Mercedes olay oldu.

Ali Ağaoğlu, sevgilisi Bige Yıldırımer'e aldığı 275 bin TL'lik Mercedes ile gündemde
Editör: Hakan A.
06 Mart 2020 - 13:00 - Güncelleme: 06 Mart 2020 - 13:01
İnşaat ve gayrimenkul sektörünün önemli ismi iş adamı Ali Ağaoğlu, sektörde hayata geçirdiği projeleri dışında özel hayatı ile magazin dünyasının önemli isimlerinden biri. Ağaoğlu, genç sevgilileri ile sıkça gündeme gelirken, son haber yine genç sevgilisi ile alakalı.

Hürriyet Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ, ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu'nun genç sevgilisi  Bige Yıldırım için aldığı yeni Mercedes'i gündeme taşıdı.

İstanbul'da önemli markalı projelere imza atan, otel ve enerji sektörü yatırımları ile pek çok sektörde hatırı sayılır yatırımı olan iş insanı Ali Ağaoğlu, 65 yaşına rağmen magazin dünyasını renkli isimlerinden biri olarak yerini almaya devam ediyor.

Genç sevgilileri ile gündemden düşmeyen, uzun süredir pek fazla haberi çıkmayan Ağaoğlu ile ilgili Hürriyet Kelebek eki yazarı Üstündağ'dan bir haber geldi. Habere göre, Ali Ağaoğlu, 30 yaşında olan Bige Yıldırımer'e bu kez 275 bin TL’lik bir Mercedes C200 satın aldı.  Haberde Daha önce Yıldırımer’e ev hediye ettiği kaydedildi. Satın alınan Mercedes marka lüks otomobilin  bir barışma hediyesi olduğu öğrenildi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum