Alkolden gözaltına alınan İlyas Salman serbest

İlyas Salman alkole takıldı, polisler yasak olan yerde alkol içen ünlü sanatçıyı gözaltına almaları sonrasında ifadesini aldı serbest bıraktı.

Alkolden gözaltına alınan İlyas Salman serbest
Editor: Hakan A.
25 Ekim 2016 - 07:09
Reklam

Sanat dünyasına bomba gibi düşen İlyas Salman hadisesi Aydın'da bir film çekimi için bulunduğu otede basın toplantısı için düzenlenen yemek esnasıdna yaşandığı kaydedildi. 

Aydın ilinde film için bulunan ünlü isim İlyas Salman alkol alması ortamı bir anda gerdi... Vakıflara ait içki içilmesi yasak olan yerde alkol almasından dolayı gözaltı işlemi yapaılan Türkiye'nin efsane isimlerinden İlyas Salman bir anda gündemin birinci maddesi oldu. Olayın ihbarı sonrasında hakkında polis ekipleri tarafından gözaltı işlemi uygulanan Salman, sağlık kontrolünün yapılmasıyla polis merkezine götürülerek ifadesi alındı. Polis merkezinde verdiği, ifade sonrasında serbest bırakıldığı gelen son dakika haberleri arasında.

Konuya ilişkin ilk açıklama filmin yönetmeni olan Hamit Şahin'den gelirken, hadisenin bir yanlış anlaşılmadan kaynaklandığını ifade etti. Şahin açıklamasında, "Alkol kullanılmayan bir yerde alkol kullanıldığını iddia etmişler. Biz de bu olayın bu kadar büyümemesi gerektiğini söyledik kendilerine. Burada ne Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza ne herhangi bir kimseye hakaret oldu. Emniyet Müdürümüzle görüştük. Herhangi bir sıkıntı yok. Hastaneden bir rapor alınacak o kadar. İfadeye çağrılma sebebi, alkol ruhsatı olmayan bir mekanda alkol alınmasıyla ilgili. Şikayette bulunmuşlar, diyecek bir şey yok. Aydın farklı şeylerle gündeme gelsin. Sadece rutin bir işlemdir. Her şey net, açık, ortada. Bir arkadaş iddia ediyor, iddiasını ortaya koyması lazım. Varsa bir hukuki ceza, buna saygılıyız. Buna Aydın için üzüldüm." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum