Almanya'da yaşayan gurbetçiler için Evim Türkiye gayrimenkul fuarı başlıyor

Evim Türkiye gayrimenkul fuarı için geri sayım başlarken dev yatırım fuarı 2019'da şubat ayında Avrupalı Türk vatandaşları ile buluşacak. İnşaat ve konut sektörünün önemli temsilcileri İNDER, GYODER ve Konutder üye firmalarının projeleri Evim Türkiye fuarında Almanyada ki Türklere yatırım fırsatı sunacak.

Almanya'da yaşayan gurbetçiler için Evim Türkiye gayrimenkul fuarı başlıyor
Editör: Hakan A.
05 Aralık 2018 - 11:27 - Güncelleme: 05 Aralık 2018 - 11:29

2019'da Almanya'da ilk defa düzenlenecek olan Evim Türkiye fuarı için geri sayım başladı. Avrupa'da yaşayan Türkler için kaçırılmayacak yatırım fırsatları Evim Türkiye fuarında olacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 5 Aralık 2018 - İstanbul


Türk inşaat sektörünün önemli temsilcileri İNDER, GYODER ve Konutder organizasyonu ile Avrupalı Türklere yatırım fırsatları Evim Türkiye fuarı ile anlatılacak. 2019 Şubat ayında Almanya'da gerçekleştirilecek olan Evim Türkiye fuarı tanıtım toplantısı İstanbul'da yapıldı.

İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, Konutder Başkanı Altan Elmas, Demirören Medya adına Reklam Satış Grup Başkanlığı görevini yürüten Gürcan Korkmaz ve Istexpo Genel Müdürü İsmail Sezen toplantıda hazır bulundu.

Yaklaşık 4 milyonu aşkın gurbetçi Türk vatandaşının yaşadığı Almanya'da düzenlenecek olan Evim Türkiye fuarı sayesinde bir gün ülkelerine dönmek isteyen vatandaşlara özel avantajlarla yatırım imkanı sağlanacak.

Evim Türkiye Almanya fuar organizasyonu Demirören Medya ve İstexpo tarafından 2019 Şubat ayında düzenlenecek.

Evim Türkiye fuarı ne zaman, nerede yapılacak?

8-10 Şubat 2019 tarihinde Almanya'da Düselldorf şehrinde düzenlenecek  Evim Türkiye fuarı Demirören Medya-İstexpo fuarcılık tarafından düzenleniyor. Evim Türkiye fuarı sayesinde Almanya'da yaşayan milyonlarca Türk ülkelerine yatırım yapabilecek. Türk inşaat sektörünün önemli üreticilerine çatı vazifesi gören İNDER, GYODER ve Konutder üye inşaat firmalarına ait konut projeleri fuarda tanıtılacak.

Peki avantajı ne olacak Evim Türkiye fuarının;

- Döviz kuru avantajı, 

- Yatırım yapacak vatandaşların bilgi eksikliğine son verecek,

- Almanya'da yerleşik Türk bankalarının sunacağı uygun şart ve koşullarda finansman ayrıcalığı, 

- Daha önce karşılaşılan sorunlar ve yanlış yatırımlardan dolayı çekilen sıkıntıların olmaması,

- Devlet tarafından sağlanacak vergi ve bunun gibi çok önemli olanaklar, 

- Devlet güvencesi ile Türkiye'ye yatırım imkanı,

- Almanya'da yaşayan Türk vatandaşlarının orta ve uzun vadede memlekete dönme arzuları nedeniyle ülkeleri,nde yapacakları yatırım avantajklarının ayaklarına gelmesi gibi...

Çok fazla ayrıcalık Avrupalı Türk vatandaşlarına Evcim Türkiye gayrimenkul fuarı ile sunulacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum