Alp Çapa, REIDIN Türkiye Genel Müdürü oldu

Alp Çapa, REIDIN Türkiye Genel Müdürü oldu

Dünya genelinde pek çok ğlkede hizmet veren REIDIN Türkiye'de yeni bir atama gerçekleştirildi. Alp Çapa, REIDIN Genel Müdürü oldu.

Alp Çapa, REIDIN Türkiye Genel Müdürü oldu
Editor: Hakan A.
10 Ocak 2019 - 09:52

REDIN'de görev değişikliği.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 10 Ocak 2019 - İstanbul


2007'den bu yana, gelişmekte olan piyasalara odaklı, lider bir gayrimenkul bilgi şirketi olarak hizmet veren REIDIN, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri için elde edilmesi zor verilere dayalı gayrimenkul fiyat endeksleri yayımlayan bir şirket. 

Pazarlama ve Reklamcılık mezunu olan Alp Çapa, kariyerinin ilk 10 yılını finans (sermaye piyasaları) alanında çalışarak geçirdikten sonra, 2000 yılında Veripark ile dijital endüstriye geçiş yaptı. Ardından bigpara.com Genel Müdürü olarak Doğan Online'da ve Yeni Medya Direktörü olarak Doğan TV Holding'de görev aldı ve şirketin tüm online operasyonlarının sorumluluğunu üstlendi. Sonrasında e-ticaretle ilgili çeşitli projeler için Türk Telekom Grubu'na danışmanlık yaptı. Türk Telekom Grubu'ndan sonra hemensaglik.com isimli online sağlık ve e-ticaret sitesini kurdu ve yönetti. Daha sonra Doğuş Grubu'na bağlı Doğuş Yeni İnternet'in (bonubon.com) tüm operasyon, iş geliştirme ve stratejisinden sorumlu oldu.  Ardından, Kanal ve Operasyon Direktörü olarak Doğuş Müşteri Sistemleri'nde (Zubizu) görev yaptı. Alp Çapa son olarak, yine Doğuş Grubu'na bağlı, Türkiye çapında toplam konut gayrimenkullerinin yüzde 98'ini kapsayan incelemeleri ve güçlü veri setleriyle gayrimenkul sektöründe güvenilirliğini kanıtlamış, Dubai merkezli REIDIN'e genel müdür olarak atandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum