Alternatif Finansman Modelleri Artmalı

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, son zamanlarda piyasaların, küresel gelişmelerden doğrudan etkilendiğini ve bunun sonucunda ortaya çıkan negatif etkilerin azaltılması için alternatif finansman modellerinin artması gerektiğine dikkat çekti.

Alternatif Finansman Modelleri Artmalı
Editör: Hakan A.
12 Ekim 2019 - 11:39 - Güncelleme: 12 Ekim 2019 - 14:58
FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Akbal, son zamanlarda yaşanılan küresel gelişmelerin piyasaları doğrudan etkilemesi sonucu oluşan negatif etkilerin, alternatif finansman modelleriyle azaltılabileceğini belirtti.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 12 Ekim 2019 - İstanbul


Son dönemde finansal piyasalardaki hareketliliğin daha da kırılganlaştığını ve piyasaların küresel düzeydeki gelişmelerden doğrudan etkilendiğini ifade eden FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, Türkiye gibi stratejik bir ülkede bu negatif etkilerin azaltılması için alternatif finansman modellerinin artması gerektiğini vurguladı. Böylece negatif etkilerin de minimize edileceğini ifade eden Akbal, kurdukları faizsiz model sayesinde Fuzulev’in kırılganlıklardan etkilenmediğine dikkat çekti.

FuzulEv olarak faizsiz finansman sistemiyle bugüne kadar on binlerce ailenin ev hayalini gerçeğe dönüştürdüklerini vurgulayan Akbal, ‘’Türkiye’de 27 yılı aşan tecrübe, güven ve dayanışmayla yolumuza devam ediyoruz. Devletimizin alternatif finans konusunda daha cesur ve kararlı adımlar atıp, ülkemizi bu alanda da hak ettiği yere getirmesi için biz elimizden gelen desteği vermeye hazırız’’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum