Amerikalı The LCP Group Türk yatırımcısıyla buluştu

Amerika merkezli gayrimenkul şirketi The LCP Group, ilk butik otel projesi Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’u Türk yatırımcısının beğenisine sundu.

Amerikalı The LCP Group Türk yatırımcısıyla buluştu
Editor: Hakan A.
24 Kasım 2018 - 08:38 - Güncelleme: 24 Kasım 2018 - 08:40

Amerika’lı The LCP Group’un CEO’su Francis Lively, Melbourne Florida’da yapılacak Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’un tanıtımı ve yüksek kazançlı yatırım fırsatlarını anlatmak üzere Türkiye’ye geldi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 24 Kasım 2018 - İstanbul


Gayrimenkul yatırım şirketi The LCP Group, Florida’nın uzay sahili olarak bilinen Melbourne’un şehir merkezindeki ilk butik oteli olacak Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’u Türk yatırımcılara tanıttı.

The LCP Group CEO’su Francis Lively’nin katılımıyla geçtiğimiz günlerde düzenlenen Tanıtım Toplantısında, Amerika’da gayrimenkul yatırımcı ortağı olmanın sağlayacağı avantajlar, yatırım programı aracılığıyla EB-5 göçmenliği, EB-5 vizesi ile Green Card alma fırsatı ve Türk yatırımcıların Florida’daki yatırım fırsatlarına artan ilgisi hakkında bilgi verildi.

The LCP Group CEO’su Francis Lively, “Türkiye’de olmaktan çok mutluyuz. Florida Melbourne’da Hilton tecrübesi ile açılacak ilk butik otel olacak “Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton’u” Türk yatırımcılara tanıtmaktan gurur duyuyoruz. İş toplantıları için yapılan seyahatlerde konuklarına daha çekici hizmetler sunmak için yatırımlarına devam eden Hilton’un yeni projesi Hotel Melby ile yatırımcılara Florida’da yüksek getirili yatırım fırsatı sunuyoruz. Projemizin en büyük farkı nominalin üzerinde yatırım getirisi sunmasıdır. Mevcut projeksiyonlara dayanarak, beş yıl sonra çıkış yapıldığında her EB-5 yatırımcısının yatırımının değer olarak ikiye katlanmasını bekliyoruz. Ayrıca, mükemmel yeri, otel pazarının güçlü performans geçmişi, yerel yönetim teşvik programları, Hilton markasının gücü ve Hilton rezervasyon sisteminin sunduğu faydalar nedeniyle de yatırımcılara bu projeyi öneriyoruz. “Hotel Melby, A Tapestry Collection By Hilton” Florida’nın Melbourne şehir merkezinde, Uzay Sahili olarak tanınan bölgesinde yer alacak.