AND Frekans Kartal`da 309 Bin TL`ye satılık...

AND Frekans Kartal`da 309 Bin TL`ye satılık evler

AND Gayrimenkul`ün yeni projesi 309 bin TL`den başlayan fiyatlar ve yüzde 0.99’dan başlayan faiz oranları ile AND Frekans Kartal projesinde ev satışları başladı.

AND Frekans Kartal`da 309 Bin TL`ye satılık evler
Editor: Hakan A.
13 Nisan 2018 - 14:35 - Güncelleme: 14 Nisan 2018 - 14:48

İstanbul Avrupa yakasında Kartal ilçesinde hayata geçirilecek yeni konut projesinde lansman gerçekleştirildi. AND Gayrimenkul, yeni projesi AND Frekans için tanıtım toplantısı düzenleyerek alıcısına sundu. Kartal ilçesine değer katacak AND Frekans konut fiyatları 309 Bin TL`den alıcısın beğenisine sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2018 - İstanbul

 Anadolu Grubu’nun Kartal’da konumlu eski fabrika arazilerinden biri üzerinde hayata geçirilecek olan AND Frekans konut projesinde ana tema kolektif yaşam, tasarımı ise yenilik ve retro, yaşamda paylaşım ekonomisi ve verimlilik yansıtılacak.

Türkiye'nin dev kuruluşlarını çatısı altında bulunduran Anadolu Grubu, gayrimenkul sektörüne yönelik inşaat ve markalı projeleri hayata geçiren şirketi AND Gayrimenkul’un yeni konut projesi AND Frekans Kartal için tanıtım toplantısı düzenledi. Projenin tanıtılması ile birlikte AND Frekans konut projesinde ev satışlarına start verildi. Projelerinde ‘YAP-YAŞAT’ felsefesiyle hareket eden ve içten dışa tasarım anlayışını benimseyen AND Gayrimenkul, konut sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun akıllı çözümler sunduğu yeni projesi AND Frekans’ı emlak medyasına tanıttı. Projede lansman sonrasında satışlar başladı.

Proje hakkında daha fazla bilgi için Tıklayın

Kartal ilçesinde önemli bir lokasyonda konumlandırılan AND Frekans konut projesi basın toplantısında detaylar hakkında bilgiler veren AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "Yaptığımız araştırmalar ile komşuluk kavramının günümüz yaşam koşullarına uygun olarak evrim geçirdiğini gördük. İnsanların yaşam alanlarında mahremiyeti ön planda tutarken, komşuları ile aynı frekansta olmak ve ortak alanlarda birlikte sosyalleşebilmek istediklerini tespit ettik. Bu yüzden, her bir dairesinde farklı hayatlar yaşansa da ortak bir frekansta buluşmayı vadettiğimiz projemizin ismine de ortak bir şekilde karar vermek istedik. Anadolu Grubu çalışanlarına sorduk. Karar AND Frekans oldu, ortak bir frekansta buluştuk. Kolektif yaşam konseptini, mekânların verimliliği noktasında bir adım daha öteye taşıdık. Her metrekareyi santim santim tasarladık. İhtiyacınızdan daha fazla metrekareyi satın almayın diye yerden ısıtma ile petekleri ortadan kaldırdık, sürgülü kapılar ile atıl alanlar oluşmasının önüne geçtik ve evinizde fazlalık yarattığını düşündüğünüz eşyaları koyabileceğiniz her daireye özel depo alanları planladık. Huzurla nefes alabileceğiniz balkonları ise unutmadık ve dairelerimizin tümüne balkon ekledik” dedi.

 Projedeki 3 farklı bölüm, 3 farklı etap olarak planlandı. Her bir blok ismini içerisinde yer alan konut sayısından alıyor. Projenin ilk etabı AND Frekans 215’te 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan 215 konut yer alıyor.

AND Frekans’ın ilk ve en büyük bölümünü oluşturan AND Frekans 215’te 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 1+1 dairelerin 309 bin TL + KDV’den başladığı projede aynı zamanda yüzde 1 KDV avantajı bulunuyor. Şirket bünyesinde vadelendirme seçenekleriyle birlikte kısa bir süre için anlaşmalı bankalar ile 60 ayda yüzde 0,99 – 120 ayda yüzde 1,09 faiz oranları sunuluyor. Daire içi mimarideki kişiselleştirme opsiyonu, ödeme planlarında da uygulanıyor. 100’den fazla ödeme planı ile herkes kendine en uygun ödeme şeklini belirleyebiliyor.

AND Frekans Kartal'da E-5 otoyolunun hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan proje, merkezi konumunun yanı sıra deniz ve Adalar manzaralı dairelerin bulunduğu toplam 413 konuttan ve alternatif bir sokaktan oluşuyor.

Proje hakkında daha fazla bilgi için Tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum