AND Frekans

Anadolu Gayrimenkul iştiraki AND Gayrimenkul İstanbul yeni projesi AND Frekans Kartal konut projesi güncel fiyat listesi ve proje ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.

AND Frekans
Editör: Hakan A.
13 Nisan 2018 - 10:47 - Güncelleme: 14 Nisan 2018 - 14:47

İstanbul Kartal'da yeni bir konut projesi yükselmeye başladı. AND Frekans Kartal ilçesinde önemli bir lokasyonda inşa ediliyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Nisan 2018 - İstanbul

Türkiye'nin önde gelen gruplarından biri olan Anadolu Grubu şirketlerinden biri olan AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Frekans konut projesi, İstanbul Anadolu yakasında Kartal ilçesinde yükseliyor.

AND Gayrimenkul imzasıyla markalı konut projesi geliştiren şirket, Kartal ilçesinde ikinci projesinin inşaatına başladı. Projede inşaa edilen evler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

AND Frekans 215 Kartal konut projesinde güncel ev fiyat listesiDaire  AND Frekans konut fiyat aralığı 1+1 konut tipi 313 Bin TL 2+1 konut tipi  527 Bin TL 3+1 konut tipi   841 Bin TL’den başlayan fiyatlarla

Markalı konut projesi geliştiricisi AND Gayrimenkul Kartal'da 10 Bin metrekare büyüklüğünde bir alan içerisinde 3 blok ve 413 adet konutluk yeni projesi AND Frekans'ın satışlarına başladı. Projede 2 Bin 200 metrekare büyüklüğünde ticari alanlar yer alacak. Projenin inşaat alanının büyüklüğü ise 61 Bin Metrekare olarak tasarlandı.

AND Frekans projesi nerede?

Esentepe Mahallesi, Erkılıç Caddesi, No:8 Kartal / İstanbul

Proje hakkında daha fazla bilgi için proje sayfamızdan ayrıntıları inceleyebilir, formu doldurarak AND Frekans Kartal proje satış ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi için Tıklayın

AND Frekans proje görselleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum