AND Gayrimenkul projeleri Avrupa turuna çıktı

İstanbul'da hayata geçirdiği markalı projelerle tanınan AND Gayrimenkul, Avrupa turunda projelerini tanıtmaya başladı.

AND Gayrimenkul projeleri Avrupa turuna çıktı
Editör: Hakan A.
06 Kasım 2018 - 10:10
Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, Avrupa turnesinin ilk durağı Almanya’da yatırımcılarla bir araya geldi. Almanya’da yaşayan Türkler ve yatırımcılarla buluşan AND Gayrimenkul, AND Pastel projesi ile yoğun ilgi gördü.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 6 Kasım 2018 - İstanbul


AND, Köln ve Frankfurt turnelerinin hemen ardından, ev sahiplerini daire teslimleri için İstanbul’da ağırladı.

AND Gayrimenkul tarafından Kartal’da hayata geçirilen Yeni Nesil Mahalle AND Pastel, Almanya’da görücüye çıktı. Ekim ayı boyunca Köln ve Frankfurt’ta düzenlediği etkinliklerde yakaladığı başarılı satış grafiğinin ardından AND Gayrimenkul, dairelerinin teslimlerini de gerçekleştirdi.


AND Gayrimenkul; Köln’de Betim Güneş konserinde, Frankfurt’ta ise Mariott Otel’de düzenlenen özel etkinlikte ziyaretçilerini ağırladı. AND Pastel, iki şehirde de Türkiye’de ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

‘’Avrupalı konut alıcısı güven istiyor’’

Turne kapsamında AND Pastel’den ev sahibi olan yatırımcılar Temmuz 2018’de yaşamın başladığı projedeki dairelerini teslim almak üzere İstanbul’a geldi. Projeyi yerinde gezen yatırımcılar hem AND Pastel ile hem de Kartal bölgesi ile tanıştı.

Turnenin hemen ardından gerçekleşen daire teslimlerinde konuşan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta ‘’Almanya turnemizde şunu gördük: Avrupalı konut alıcısının farklı beklentileri ve öncelikleri var. Fiyat, ödeme planı, proje özellikleri veya konseptten önce, çok titiz oldukları bir konu var: Güven. Çatısı altında faaliyet gösterdiğimiz Anadolu Grubu’nun Almanya’nın da içinde bulunduğu 19 ülkede 80’e yakın şirketi ile faaliyet göstermesi ve Avrupa’da yaşayan kişiler de dahil birçok kişiye dokunmuş olması güven tesis eden unsurlardan en önemlisi oldu. Dairelerimizin hemen teslim edilebiliyor olması ise alıcıların daireleri görerek karar verebilmelerine olanak sağladı. AND Gayrimenkul olarak söz verdiğimiz şekilde Almanya’da yaptığımız satışların hemen sonrasında ev sahiplerini İstanbul’daki yeni ev ve yaşamlarıyla tanıştırdık.’’ dedi.

‘’Almanya turnemizden 18 Milyon TL’lik ciro ile döndük’’

Eylül ve Ekim aylarını Emlak Konut ve GYODER’in desteklediği ‘’Türkiye İçin Kazanç Vakti’’ kampanyasıyla, hem sektör hem de şirket olarak oldukça verimli geçirdiklerini belirtenUsta: ‘’AND Gayrimenkul olarak, sektörel kampanyalar ile hareketlenen satışlarımızda yakaladığımız ivmeyi Avrupa’ya da taşıyarak Türkiye’de ev sahibi olmak isteyenlere hitap etmek istedik. Avrupa turnemizin ilk durakları ise Köln ve Frankfurt oldu. Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılandık. İlk turnemizin satışlarından 18 milyon TL’lik ciro elde ettik. Turnelerimize Stuttgard ve Berlin’in yanı sıra Hollanda ve Belçika’da da devam edeceğiz. Yurtdışında yapacağımız tanıtımlar için düşündüğümüz yeni noktaların arasında Amerika da var’’ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum